Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Endorfina events dla Infiniti

W Studiu ATM w Warszawie, endorfina events zorganizowała event z okazji oficjalnej premiery najnowszego modelu Infiniti Q30. Event odbył się pod hasłem „Born to Challenge“.
 

Wydarzenie odbyło się w surowej przestrzeni hali ATM-u, która na czas eventu zaaranżowana została w stylu klasycznej elegancji z domieszką elementów modernistycznych. Kolorystyka wystroju towarzyszącego eventowi nawiązywała do poszczególnych wersji prezentowanych aut.
Inauguracja wydarzenia składała się z dwóch części, w trakcie których goście mieli okazję zobaczyć zaprojektowaną w tym celu animację oddającą klimat i styl marki oraz modelu, prezentującą detale wnętrz charakterystycznych dla premierowych wersji Inifiniti Q30.
Odsłonięcie aut poprzedzone zostało koncertem na trzy instrumenty, zaś każdy z wątków melodycznych dedykowany był konkretnej wersji samochodu i zsynchronizowany z przygotowaną animacją.
Atrakcją wieczoru był również pokaz tańca wertykalnego przy akompaniamencie instrumentów i pokazu świetlnego, oraz awangardowe stylizacje muzyków i tancerzy w kolorystyce prezentowanych aut.

Na zaprezentowane podczas eventu show, którego pomysłodawcą była endorfina events, składał się również występ artystyczny z motywem bijącego serca, obejmujący pojawiających się na scenie muzyków. Dźwiękom skrzypiec, trąbki i gitary, symbolizującym modele City Black, Cafe Teak i Gallery White, towarzyszyły animacje, nawiązujące kształtem, wzorem oraz nastrojem do poszczególnych wersji Infiniti Q30.
Część oficjalną wydarzenia zakończyło świetlno-multimedialnym show.

Do udziału w evencie zaproszony był m.in. Radek Pszczółka, PR manager marki Infiniti, oraz dziennikarka motoryzacyjna Joanna Zientarska, która opowiedziała o zaletach nowego modelu Infiniti.
Podczas nieoficjalnej części wydarzenia goście mieli okazję nie tylko bezpośrednio zapoznać się z prezentowanymi modelami Infiniti ale też spróbować drinków zainspirowanych designem prezentowanych samochodów.
Agencja odpowiadała za kompleksową organizację wydarzenia w tym – koncepcję, kreację scenariusza eventu oraz pełnowymiarową produkcję wydarzenia.
Event odbył się 10 marca.


16 mar 2016
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.