Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

endorfina events dla Facebooka

Agencja endorfina events zrealizowała w ostatnich miesiącach serię wydarzeń dla Facebooka, w tym ostatnio trzydniowe warsztaty Facebooka w Pradze. We wszystkich przypadkach endorfina events odpowiadała za produkcję wydarzenia, kreację, logistykę, budowę scenografii oraz obsługę techniczną.

W wyniku współpracy endorfina events i Facebooka, rozpoczętej w 2015 r., agencja zrealizowała kilka projektów firmy. endorfina odpowiadała za organizację marcowej konferencji Praga-Bukareszt oraz wydarzenia związane z otwarciem nowej warszawskiej siedziby Facebooka.
Działania agencji w ramach otwarcia warszawskiego biura Facebooka, obejmowały, poza obsługą pięciu eventów otwierających, wsparcie przy produkcji dedykowanych elementów wyposażenia biura, we współpracy z artystami.
Kolejnym eventem był F8 Meetup Warsaw, który miał miejsce na ostatnim piętrze Smolnej 8 na początku kwietnia. W ramach wydarzenia odbyła się transmisja live z występu Marka Zuckerberga, z San Francisco.
Wspólne działania endorfiny z Facebookiem, rozpoczęte organizacją we wrześniu zeszłego roku konferencji Marketing Summit, to element strategii agencji planującej dalszą ekspansję na rynek zagraniczny.

 


27 kwi 2016
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.