Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Realizacje

endorfina events po raz czwarty dla Ekstraklasy

Blisko 800 osób wzięło udział w uroczystej Gali Ekstraklasy, oficjalnie zamykającej piłkarski sezon 2015/2016. Gala odbyła się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Uroczystość poprzedzona została ceremonią wręczenia trofeum na Stadionie Legii Warszawa, 15 maja. Oba wydarzenia odbyły się przy kreacyjnym i logistyczno-produkcyjnym udziale endorfina events. Tegoroczna Gala jest czwartą z kolei organizowaną przez agencję.

W otoczeniu scenografii inspirowanej identyfikacją wizualną Ekstraklasy, po ostatnim meczu ligowym na Stadionie Legii w Warszawie, wręczone zostało przedstawicielom klubu Legia Warszawa trofeum Mistrza Polski 2016. Równolegle na stadionie w Gliwicach przyznano zespołowi Piast Gliwice oraz Zagłębie Lublin medale za II i III miejsce w lidze.
Gala Ekstraklasy, podczas której ogłoszono tegorocznych zwycięzców w kategoriach: odkrycie, trener, bramkarz, obrońca, pomocnik i napastnik sezonu, to przede wszystkim ukoronowanie pełnego emocji sezonu. Nominowani wyłonieni zostali przez dziennikarzy sportowych i ekspertów, zaś wyboru zwycięzców dokonali sami zawodnicy klubów Ekstraklasy. W gali wzięły udział kluczowe postaci Polskiego świata piłki nożnej.

Po rozpoczęciu części nieoficjalnej wydarzenia, muzyczną oprawę wieczoru zapewnił Dj Wilk, którego remiksom towarzyszył Live Act w wykonaniu Buslava na saksofonie i wokalistki Georginy Tarasiuk.
Jak podkreślają organizatorzy, ze względu na wymagający format transmitowanej na żywo uroczystości, szczególne wyzwanie stanowiło przygotowanie oprawy scenograficznej i wizualnej wydarzenia odpowiadającej standardom formatów telewizyjnych oraz pogodzenia go ze ścisłym harmonogramem imprezy. endorfina events koordynowała pracę ekip telewizyjnych, produkcyjnych, a także technicznych współpracujących podczas gali.
Gala odbyła się 16 maja.

 


25 maj 2016
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.