Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Wystartowało H&M Królestwo z endorfina events

W pierwszy weekend czerwca w przestrzeni dziedzińca pałacu Branickich przy Miodowej 6 w Warszawie, odbyły się premierowe koncerty otwierające najnowszy projekt muzyczny H&M Królestwo. Festiwal powstaje przy koncepcyjno-logistycznym udziale endorfina events.

Na modernistycznej scenie wystąpili Czesław Mozil, Taco Hemingway, Reni Jusis i Pola Rise. After party w pałacowych salach odbyło się w rytm muzyki granej przez Flirtini i Kovvalsky-ego.
Obok muzyki drugim ważnym elementem projektu jest scenografia – w tym roku zaprojektowana przez firmę Wojciecha Zbroi Od Niechcenia oraz Michała Białousza – jednego z najlepszych scenografów scenicznych. Zaadaptowany dziedziniec rozświetlił blask lampionów, zaś na wygłodniałych melomanów czekały food trucki z bogatym, imprezowym menu.
W kolejne czerwcowe weekendy, pałacowa przestrzeń ponownie wypełni się muzyką, wystąpią m.in. Dawid Podsiadło, O.S.T.R, Fisz Emade Tworzywo, Sokół i Marysia Starosta, Natalia Nykiel, Spoken Love, Cosovel, , K Bleax, Agi Brine, Xxanaxx, Julię Marcell i wielu innych.
H&M loves music to formuła festiwalowa, która w Polsce od 2015 roku realizowana jest we współpracy z endorfina events, kładąc nacisk na innowacyjną, oryginalną architekturę.

 


08 czer 2016
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.