Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Flesz Fashion Night z endorfina events

Agencja endorfina events po raz kolejny była odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie imprezy modowej Flesz Fashion Night. Impreza, która szczyci się najdłuższym wybiegiem dla modelek w historii tego typu wydarzeń w Polsce, odbyła się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Począwszy od scenografii, przez kontakt z partnerami po wszelkie aspekty techniczne, producenci endorfina events podczas organizacji wydarzenia ściśle współpracowali z reżyserem pokazu Magdaleną Rozenfeld.
Podczas imprezy zaprezentowane zostały sylwetki dziewięciorga polskich projektantów, wśród których znaleźli się: duet Paprocki & Brzozowski, Bizuu, Maciejak, Jemioł, Kalita, Bohoboco, LaMania, Przybylski oraz MMC.
Każdy z nich zaprezentował po pięć propozycji na sezon jesień-zima. Jak co roku we Flesz Fashion Night udział wzięli celebryci, gwiazdy, ikony mody i najważniejsi ludzi z branży, by móc wspólnie inspirować się i bacznie obserwować nadchodzące, świeże nurty świata mody.
Dodatkowo podczas gali odbyła się premiera najnowszej kolekcji butów i akcesoriów Kazar, na sezon jesień-zima 2016/2017.
Oprawę muzyczną wydarzenia zapewniła Natalia Nykiel z zespołem.
Event odbył się 6 września.

 


08 wrz 2016
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.