Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

endorfina events dla marki adidas

Agencja endorfina events zorganizowała event rozpoczynający działalność klubu biegowego adidas Runners of Warsaw. Wydarzenie odbyło się w Warszawie przy ulicy Solec 38.
 

Celem eventu zorganizowanego przez endorfina events było zaprezentowanie miejsca adidas Runners of Warsaw, gdzie sport łączy się z chilloutem oraz integracja środowiska biegowego Warszawy na imprezie biegowo-chilloutowej stolicy.
Event był skierowany do osób, które nie biegają zawodowo, ale robią to dla przyjemności. Pierwszą częścią wydarzenia były podchody w mieście. Biegacze, podzieleni na drużyny, świecąc fluorescencyjnymi „znakami wojennymi” na twarzach, ubraniach, opaskami, latarkami UV pokonywali w mroku warszawskie ulice. Efekt dopełniły też wskazówki narysowane w różnych miejscach na trasie.
Po zakończeniu zabawy, na uczestników biegu czekał energetyczny posiłek w stylu „street food”, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na „fluo party”. Podczas imprezy wykorzystane zostały kolorowe światła UV i kule dyskotekowe.
Agencja endorfina events była odpowiedzialna za organizację całości wydarzenia, jego koncepcję, produkcję, scenografię i realizację.
Event odbył się 10 grudnia.


14 gru 2016
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.