Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Realizacje

endorfina events dla marki adidas

Agencja endorfina events zorganizowała event rozpoczynający działalność klubu biegowego adidas Runners of Warsaw. Wydarzenie odbyło się w Warszawie przy ulicy Solec 38.
 

Celem eventu zorganizowanego przez endorfina events było zaprezentowanie miejsca adidas Runners of Warsaw, gdzie sport łączy się z chilloutem oraz integracja środowiska biegowego Warszawy na imprezie biegowo-chilloutowej stolicy.
Event był skierowany do osób, które nie biegają zawodowo, ale robią to dla przyjemności. Pierwszą częścią wydarzenia były podchody w mieście. Biegacze, podzieleni na drużyny, świecąc fluorescencyjnymi „znakami wojennymi” na twarzach, ubraniach, opaskami, latarkami UV pokonywali w mroku warszawskie ulice. Efekt dopełniły też wskazówki narysowane w różnych miejscach na trasie.
Po zakończeniu zabawy, na uczestników biegu czekał energetyczny posiłek w stylu „street food”, a następnie wszyscy zostali zaproszeni na „fluo party”. Podczas imprezy wykorzystane zostały kolorowe światła UV i kule dyskotekowe.
Agencja endorfina events była odpowiedzialna za organizację całości wydarzenia, jego koncepcję, produkcję, scenografię i realizację.
Event odbył się 10 grudnia.


14 gru 2016
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.