Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Estancia Group dla Navo Orbico

Estancia Group Pozytywnie i Kreatywnie po raz trzynasty odpowiadała za kompleksową organizację dorocznej konferencji sprzedażowej Navo Orbico dla ponad 330 uczestników. Konferencja pod hasłem „Beyond the Horizons – przekraczamy horyzonty, wyprzedzamy przyszłość”.
 

Nowe technologie, nowe trendy, nowoczesne narzędzia sprzedażowe, to tematy, które poruszane były na konferencji Navo Orbico. Spotkanie odbyło się w hotelu Narvil w Serocku. Jak podkreślają organizatorzy, sala Nil w kosmicznej odsłonie z wieloma atrakcjami przyszłości zrobiła na uczestnikach konferencji duże wrażenie. Motywem przewodnim wydarzenia był kosmos i przyszłość.
Scenografia tematyczna, aranżacje meblowe oraz atrakcje nawiązujące do motywu przewodniego to m.in. magic mirror, VR, kapsuły z wirtualną rzeczywistością, bar molekularny oraz atrakcje artystyczne: life-music, zespół Hash, Yeah_Boot oraz Paulina Tarasińska, finalistka Mam Talent oraz rytmy funk i hip-hop DJ/MC/BeatBox Staszek Selektah NWiC.
Estancia Group odpowiadała kompleksowo za stronę kreatywną, organizacyjną i logistyczną przedsięwzięcia. Po stronie agencji była kreacja brendu, logo eventu, produkcja materiałów poligraficznych i gadżetów tematycznych, a także obsługa recepcji, hostessy, multimedia: scena, ekran diodowy, światło, dźwięk, efekty specjalne, wizualizacje, wideo i foto, livestreaming.
Event odbył się w dniach 6 – 7 kwietnia 2017 r.

18 kwi 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.