Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Gala Ekstraklasy po raz piąty z endorfina events

Gala Ekstraklasy w warszawskim ATM Studio, fot....

Agencja endorfina events po raz kolejny była odpowiedzialna za organizację Gali Ekstraklasy – wydarzenia świata piłkarskiego..

Tegoroczna gala odbyła się w warszawskim ATM Studio. Zgromadziła ponad 500 gości, w tym najważniejsze osobistości ze świata polskiej piłki nożnej oraz licznych celebrytów. Nagrodę Piłkarza Sezonu otrzymał piłkarz Legii Warszawa Vadis Odidja Ofoe, a Trenerem Sezonu został Maciej Bartoszek z Korony Kielce. Gala była transmitowana przez telewizję Canal +.
- To już piąty rok naszej wspólnej pracy z agencją endorfina. Dobrze się znamy i rozumiemy wzajemne potrzeby. Jesteśmy dobrymi partnerami, dzięki czemu możemy co roku podnosić poziom organizacyjny i wizualny wydarzenia - mówi Michał Siara, marketing manager w Ekstraklasa SA.
Agencja endorfina events odpowiedzialna była za dobór miejsca, kreację i budowę scenografii, nadzór nad całościową produkcją, obsługę logistyczną i eventową wydarzenia, w tym afterparty, które odbyło się po ceremonii. Za realizację telewizyjną odpowiedzialna była Ekstraklasa Live Park.

13 czer 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.