Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Realizacje

Adidas wspiera aktywne kobiety z endorfina events

Adidas Women realizuje cykl eventów #HereToCreate, adresowany do aktywnych kobiet. Projekt organizuje agencja endorfina events.
   
Projekt adresowany jest do aktywnych kobiet, otwartych na nowe sportowe wyzwania. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się w serwisie, a następnie — wykonać zadanie postawione przez adidas Women. Polega ono na udokumentowaniu za pomocą zdjęcia swojej kreatywności w sporcie. Najoryginalniejsze propozycje premiowane są zaproszeniem do udziału w evencie – liczba uczestniczek jest różna w zależności od rodzaju treningu. Pierwsza odsłona #HereToCreate rozegrała się w przestrzeni biurowca nad Wisłą, druga na basenie w Pałacu Kultury i Nauki. Tym razem za przestrzeń tego wydarzenia posłużył  ogród botaniczny w podwarszawskim Powsinie.
Od późnego popołudnia do wieczora (w sobotę, 24 czerwca) uczestniczki eventu uczestniczyły w przygotowanym specjalnie dla nich programie — wspólnym treningu sportowym, a także szeregu atrakcji ulokowanych w strefach. Ambasadorką wydarzenia jest Jessica Mercedes, i tak jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem będzie doradzać oraz wspierać dziewczyny w ich wyczynach.
Każda z odsłon projektu odbywa się w kameralnych warunkach i atmosferze zapewniającej uczestniczkom pełen komfort. Cykl eventów pod wspólnym hasłem #HereToCreate będzie organizowany do jesieni, każdy w innej lokalizacji.

27 czer 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.