Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

IKEA Free Range w wykonaniu Don’t Worry

Postindustrialna hala nr 15 Soho Factory na warszawskiej Pradze zamieniła się na dwa dni w szczególny salon IKEA. W tych wnętrzach goście z całej Europy poznali nową kolekcję producenta. Za realizację wydarzenia odpowiedzialna była agencja Don’t Worry.

Ponad 1100 mkw.  w hali będącej pozostałością po starej walcowni zamieniło się w salon IKEA. Przedstawiciele europejskich salonów IKEA oraz klienci biznesowi mogli zapoznać się z najnowszymi projektami firmy, innowacyjnym wzornictwem oraz niedostępnymi jeszcze dla klientów koncepcjami.
Hala Soho Factory została zaaranżowana w sposób nawiązujący do salonów IKEA. Powierzchnia — jak w sklepach producenta — została podzielona na poszczególne domowe strefy w tym sypialnie, kuchnie czy pokoje dzienne. Dodatkową przestrzeń przewidziano dla dodatków dekoracyjnych czy tkanin.
Podczas części oficjalnej, przybyli z całej Europy goście, poznawali wraz z przedstawicielami IKEA, nieznane jeszcze rozwiązania oraz mieli możliwość zamówienia nowych kolekcji do swoich salonów.
Część nieoficjalna przybliżyła uczestnikom spotkania Warszawę. Począwszy od zwiedzania Muzeum PRL-u oraz Muzeum Neonów, poprzez przejazd zabytkowym „Ogórkiem”, po zwiedzanie najważniejszych miejsc Warszawy. Wieczorem czas gości wypełniły występy Johna Jamesa oraz Sabiny Golanowskiej.
Drugi dzień eventu poświęcony był na kwestie biznesowe i sprzedażowe oraz rozmowy, oficjalne i kuluarowe.
Za catering podczas wydarzenia odpowiadał Catering Aleje 3.
Spotkanie odbyło się w dniach 16 – 17 maja 2017 roku.

03 sie 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.