Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

endorfina events dla H&M na zagranicznych rynkach

W sierpniu agencja endorfina events zrealizowała dwa zagraniczne projekty – strefy marki podczas festiwali muzycznych dla szwedzkiej sieci odzieżowej H&M.

Pierwszy festiwal odbył się w rumuńskim Cluj, gdzie na zlecenie tamtejszego oddziału H&M, agencja przygotowała strefę (3 – 6 sierpnia). Od rana do wieczora można było skorzystać z szeregu atrakcji, a wieczorem teren zagospodarowany przez markę zamieniał się w strefę chilloutu. – Przygotowaliśmy strefę marzeń i snu. Jedną z głównych atrakcji było wielkie łóżko z piankami, na które można było skakać do woli. Wszystko dokumentowaliśmy zdjęciami, udostępnianymi uczestnikom. Inne atrakcje to zdjęcia w niebiosach, czyli z balonami z helem, kolorowa wata cukrowa, wielkie bańki mydlane, a także, otwierana wieczorem, imponująca strefa chilloutu z poduchami wielkimi jak całe łóżko – mówi Dagmara Kochańska, senior event manager w agencji endorfina events.

Drugie wydarzenie, w którym uczestniczyła agencja, to Sziget Festival, coroczne święto muzyki organizowane od przeszło dwudziestu lat. Sziget jest jednym z największych wydarzeń muzycznych w Europie, w którym uczestniczy prawie 500 tys. melomanów. Agencja po raz trzeci z rzędu organizowała aktywności dla węgierskiego oddziału H&M podczas tego wydarzenia. Atrakcje towarzyszące festiwalowi, a firmowane przez markę, w tym roku spinała tematyka kosmiczna. Festiwal odbył się na wyspie na Dunaju, w samym sercu Budapesztu, w dniach 9 – 16 sierpnia.

19 sie 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.