Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Mazurski Start-up Summer Camp z Goodfellas Group

Grupa Kapitałowa Goodfellas Group po raz kolejny była odpowiedzialna za organizację wydarzenia dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Za realizację projektu odpowiadała wchodząca w skład grupy spółka KDK Events.

Kolejnym projektem po Kongresie Innowatorów był Start-up Summer Camp, zorganizowany w Zamku w Rynie. Adresatami wydarzenia byli start-upowcy, którzy swoje pomysły mogli skonfrontować z praktykami branży oraz potencjalnymi inwestorami. Wydarzenie organizowane było przy współpracy z Ministerstwem Rozwoju.
Zadaniem agencji była kompleksowa organizacja Start-up Summer Camp – począwszy od stworzenia programu merytorycznego i rekrutacji prelegentów, Venture Capital oraz inwestorów, poprzez rekrutację uczestników, skończywszy na całościowej produkcji i koordynacji eventu.
Agencja była odpowiedzialna za zbudowanie strony internetowej, przez którą prowadzona była rekrutacja uczestników. Powstała nowa linia kreatywna, która została zaadaptowana we wszystkich materiałach reklamowych oraz promocyjnych produkowanych przy okazji wydarzenia. Zwieńczeniem przygotowań było zaaranżowanie podzamcza Zamku Ryn, postawienie trzech hal namiotowych (branding, umeblowanie, multimedia, budowa scen), dwóch kontenerów spełniających rolę strefy networkingowej, zorganizowanie wieczornego grilla połączonego z występem artystycznym, branding przestrzeni oraz całościowa obsługa wydarzenia. Za realizację całości odpowiadała KDK Events – spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej Goodfellas Group. Managerem projektu była Angelika Kobierska. Za oświetlenie odpowiadała VIBE, za multimedia i nagłośnienie Partymania.
Wydarzenie odbyło się w dniach 25 – 26 września.

13 wrz 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.