Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

endorfina events po raz kolejny dla Onet-RAS Polska

Agencja endorfina events po raz czwarty zorganizowała ramówkę Onetu, wydarzenie skierowane do reklamodawców, partnerów i środowiska mediowego.

Tegoroczna gala anonsująca ofertę programową Onetu odbyła się w oranżerii warszawskiej restauracji Endorfina Foksal. Agencja endorfina events odpowiadała za zaplanowanie wydarzenia, koncepcję kreatywną oraz organizację

Cała przestrzeń kolorystycznie nawiązywała do brandingu portalu. Na ekranach LED zaprezentowano kontynuacje znanych i lubianych programów oraz nowości ramówki, a w przestrzeni restauracyjnej znalazł się m.in. samochód Onet Rano, którym podróżuje prowadzący poranny program Jarosław Kuźniar. Dziennikarz był również prowadzącym cały event. Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska za pośrednictwem Facebooka prowadził transmisję na żywo z ramówki, prezentując i komentując także przygotowania do niej i kulisy wydarzenia.

Podczas eventu ogłoszono start nowego sezonu programów wideo, w tym m.in. Onet Rano — rozmów z gośćmi poranków, prowadzonych przez Jarosława Kuźniara zza kierownicy samochodu, którym podróżuje ulicami Warszawy i nie tylko, a także Tomasza Lisa, Bartosza Węglarczyka czy szefowej działu Kultura Onetu, Katarzyny Janowskiej. Zaprezentowano również premierowe, cykliczne programy, których gospodarzami są Piotr Najsztub, Małgorzata Ohme i Piotr Kędzierski. W serwisie VoD.pl pojawią się z kolei filmy z oferty 20th Century Fox. Uczestnikami ramówki Onetu byli tworzący programy, ludzie mediów oraz reklamodawcy i przedstawiciele domów mediowych.

Jak podkreśla organizator wydarzenia, ramówka ma szczególne znaczenie w czasach, kiedy portale stawiają na treści multimedialne oraz nadawanie na żywo. Wydawca Onet.pl — Ringier Axel Springer Polska (Grupa Onet-RAS Polska) po raz czwarty do realizacji tego projektu wybrał agencję endorfina events.

10 paź 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.