Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

Gala PGE Ekstraligi z endorfina events

fot. Wojciech Tarchalski, Superstar.com.pl

Agencja endorfina po raz trzeci odpowiadała za realizację gali PGE Ekstraligi. W wydarzeniu, transmitowanym na żywo przez kanał nSport+, które odbyło się w warszawskim ATM Studio, wzięło udział 500 osób.

Wręczanie ośmiu statuetek — Szczakieli, nawiązujących do nazwi-ska pierwszego polskiego mistrza świata na żużlu — przeplatano materiałami wideo, które w zabawny sposób przedstawiały codzienność i kulisy życia mistrzów tej dyscypliny. Galę poprowadzili dziennikarze sportowi nc+ Daria Kabała-Malarz i Marcin Majewski. Do wręczenia Szczakieli zaproszono przedstawicieli innych dyscyplin (braci Michała i Bartosza Jureckich, Marię Andrejczyk, i Sylwię Gruchałę), prezesa zarządu platformy nc+ Manuela Rougerona i dyrektor ds. komunikacji i PR w nc+ Paulinę Smaszcz—Kurzajewską, prezesa PZM Michała Sikorę, honorowego prezesa PZM i przewodniczącego rady nadzorczej Ekstraligi Żużlowej Andrzeja Witkowskiego oraz Pawła Śliwę, wiceprezesa spółki energetycznej PGE, tytularnego sponsora ligi.
W gali wzięli udział najlepsi zawodnicy PGE Ekstraligi, trenerzy i działacze sportowi, a także przedstawiciele sponsorów i partnerów, zaproszeni przez gospodarzy imprezy — spółkę Ekstraliga Żużlowa i platformę cyfrową nc+. Łącznie uczestniczyło w evencie 500 osób. Ceremonia wręczania statuetek była transmitowana na żywo przez kanał nSport+, na którego antenie goszczą rozgrywki żużlowe.

Agencji endorfina events odpowiadała za wybór miejsca i realizację pod kątem logistycznym i technicznym, a także — wspólnie z Ekstraliga Żużlowa Sp. z o.o. (spółką zarządzającą rozgrywkami) oraz nc+ — wypracowanie konceptu kreatywnego i programu wydarzenia. Platforma cyfrowa nc+ przygotowała kontent graficzny, animacje i wszystkie materiały wideo towarzyszące gali.
— Dwie wcześniejsze edycje realizowaliśmy w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre na warszawskiej Woli. Tym razem postanowiliśmy przygotować event w innej przestrzeni, która daje bardzo dobre warunki techniczne do organizowania z rozmachem tego typu przedsięwzięć. Znakomicie sprawdziła się kilka miesięcy temu podczas Gali Ekstraklasy — mówi Piotr Berka, project manager w endorfina events.

20 paź 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.