Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Kolejna edycja Pikniku Wcześniaka na Karowej z Rent Design

Firma Rent Design po raz kolejny wsparła Piknik Wcześniaka na Karowej, zorganizowany przez Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz grupę portali dla nowoczesnych rodziców: eGaga.pl, Qlturka.pl, Sportowarodzina.pl i Egodziecka.pl. Za organizację pikniku odpowiadała Agencja Valkea Media.

Wypożyczalnia mebli Rent Design kolejny rok z rzędu wsparła organizatorów akcji i zaaranżowała meblami miejsce organizacji pikniku. Głównym celem każdej edycji spotkania jest pogłębianie wiedzy na temat przedwczesnych narodzin, atakże profilaktyka wcześniactwa. W tym roku goście wydarzenia bawili się pod hasłem „Aktywnie przez świat” i mieli okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach zorganizowanych specjalnie dla nich. Między innymi w Szpitalu Małego Doktora najmłodsi wcielali się w rolę lekarzy i wspólnie z doświadczoną kadrą walczyli o zdrowie puchatych pacjentów.
Gościem specjalnym tegorocznego Pikniku Wcześniaka była pani Prezydentowa – Agata Kornhauser-Duda. Piknik został również objęty patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Wypożyczalnia mebli Rent Design wsparła organizatorów w aranżacji przestrzeni dostarczając meble plenerowe, takie jak leżaki, stoliki, krzesła, jak również różnorodne, kolorowe akcesoria dla dzieci.

Piąta edycja Pikniku Wcześniaka na Karowej odbył się 2 września 2017 r.

12 lis 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.