Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

RCI Banque Oddział w Polsce z Social Connect Group

Fot. Uwiecznieni.pl

W okresie świątecznych imprez firmowych francuska firma RCI Banque Oddział w Polsce postanowiła wyłamać się z tradycji i świętować po amerykańsku. Goście przenieśli się do lat 50. amerykańskiego stylu pin-up. Za organizację wydarzenia odpowiadała Social Connect Group.

Panie, oprócz sukienek w charakterystycznym stylu i trampek, zdobiły profesjonalne makijaże zapewnione przez organizatora oraz chcrakterystyczne dla stylu pin-up bandamki, tym razem z firmowym logo. Impreza odbyła się w Centrum Rozywki „Arco”, więc nie mogło obyć się bez turnieju bowlingowego.
Sala dyskotekowa oraz część cateringowa zyskały świątecznego charakteru z epoki za sprawą dekoracji przygotowanych przez agencję Social Connect/Event Design z pachnącej choiny i jarzębiny oraz dzięki meblom Eventwide Warszawa w biało-czarnym ustawieniu.
Główną atrakcją wieczoru był występ zespołu „Singin’ Birds” z repertuarem lat 50. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach swinga i jive’a, przeprowadzonych przez tancerzy Hasao Show Dance & Cheerleaders.
Największą jednak popularnością cieszył się kolorowy candy bar, dzięki któremu uczestnicy mogli uzupełnić poziom cukru oraz świąteczna ścianka do fotografii, którą zapewniła firma Uwiecznieni.pl
Za całość organizacji wydarzenia odpowiedzialna była agencja Social Connect Group. 

05 sty 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.