Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Premiera zapachu Aura Mugler z Roots

Agencja Roots odpowiadała za wybór lokalizacji, scenografią oraz koordynację premiery zapachu Aura Mugler przeznaczonej dla dziennikarzy, influencerów i partnerów biznesowych. W ciągu ostatnich 25 lat Mugler stworzył jedynie trzy kobiece zapachy, nowo zaprezentowany, czwarty zapach tej marki skierowany jest do które podążają za swoim instynktem i są gotowe na odkrywanie swoich pragnień.

Premiera zapachu Aura Mugler odbyła się 30 stycznia w „Piekło nad Niebem” w Warszawie, a gośćmi specjalnymi spotkania byli Christophe de Lataillade, dyrektor artystyczny Mugler oraz Pierre Aulas, dyrektor zapachowy, który od lat pracuje przy tworzeniu zapachów Muglera. W spotkaniu udział wzięli dziennikarze z prasy i portali urodowych, blogerki oraz przedstawiciele firm partnerskich. Licznie zgromadzonych gości powitała Małgorzata Roszczyk – Clarins Group director, a imprezę poprowadziła Aleksandra Słowińska – media & PR manager Clarins Group. Główną atrakcją premiery był mapping 3D oraz scenografia inspirowana kolorem zielonym – bujne ozdoby roślinne połączone z ciężkim dymem. – Zapach Aura jest inny niż wszystko, co do tej pory wąchaliśmy. Dlatego też jego kwiatowo-zwierzęco-zmysłowy charakter wymagał specjalnej oprawy, aby goście mogli uczestniczyć w doświadczeniu sensorycznym, które pobudzi ich wszystkie zmysły. Bliskość z naturą, tajemniczość, dzika i tajna siła do odkrywania swoich pragnień. Mugler przez tę kreację zapachową, każe nam oderwać się od codzienności i posłuchać swojego prawdziwego, pierwotnego i kobiecego instynktu. Sceneria i klimat eventu niewątpliwie przeniosły nas w jego magiczny świat – mówi Aleksandra Słowińska.
Wieczór uświetnił akustyczny mini recital Klaudii Szafrańskiej z zespołu Xxanaxx. Za realizację projektu z raienia agencji Roots odpowiadała Marta Dobrut, senior event manager.

24 lut 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.