Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

Dwudziestopięciolecie Warbudu z Rival Group

Agencja Rival Group odpowiadała za organizację uroczystej gali z okazji 25-lecia Warbudu. Wydarzenie dla 1600 gości odbyło się w Expo XXI Warszawa.
 

Głównym punktem aranżacji hali warszwskiego Expo była centralnie ustawiona scena w kształcie rombu z czterema wybiegami scenicznymi. Nad sceną znajdował się ekran główny składający się z czterech powierzchni. Uzupełnieniem wizji były cztery ekrany ustawione po bokach hali, zapewniające dobrą widoczność wyświetlanych materiałów wszystkim gościom. Część oficjalna wydarzenia urozmaicona została show multimedialno-technologicznym, w którym główną rolę odgrywały światła, muzyka oraz przygotowana na to wydarzenie animacja 3D. Artyści pojawili się dopiero w kolejnym spektaklu, który został podzielony na cztery części skupiające się na czterech różnych stylach muzycznych i tanecznych oraz elementach akrobatyki artystycznej. W drugiej części gali odbył się koncert, który był zarazem podróżą przez ostatnie 25 lat i przypomniał najważniejsze wydarzenia minionego ćwierćwiecza.
Gospodarzem jubileuszu był Tomasz Kammel, a muzyczne show poprowadził Łukasz Biega oraz zespół Groove Cover. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Tomasz Jachimek oraz gwiazdy polskiej muzyki – Anita Lipnicka, Natalia Kukulska oraz Rafał Brzozowski, którzy wykonali swoje największe przeboje.
Agencja Rival Group była odpowiedzialna za przygotowanie koncepcji kreatywnej wydarzenia oraz jego kompleksową produkcję. O catering dla gości zadbał Mazurkas Catering, a technologie dostarczyła grupa TSE. Gala odbyła się 10 lutego.

06 mar 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.