Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

El Padre dla Pracuj.pl

Agencja El Padre odpowiadała za organizację cyklu eventów dla Pracuj.pl na krakowskich uczelniach wyższych. Celem wydarzeń, odbywających się od 26 lutego do 2 marca 2018 roku, była promocja Festiwalu Pracy JOBICON.
 

Jedną z przyciągających studentów atrakcji podczas promocji wydarzenia była gra interaktywna Pong, wymyślona przez absolwentów Politechniki Warszawskiej, twórców start-upu technologicznego Venture Technology. Niecodzienna, interaktywna instalacja angażowała graczy. Ich zadaniem było odbijanie piłeczki poprzez przesuwanie ruchomej ścianki, co działo się, gdy gracze stawali na kolejnych polach gry.
Inną zabawą przygotowaną dla studentów było Mash Mashine – nowatorskie urządzenie muzyczne pozwalające na komponowanie własnych utworów, które uczestnicy mogli następnie otrzymać w formie mp3 na maila.
Dzięki dopasowanym do grupy docelowej aktywnościom i atrakcyjnym gadżetom, udało się skutecznie przyciągnąć uwagę studentów i zainteresować ich udziałem w Festiwalu Pracy JOBICON. W ramach akcji promocyjnej stoisko Pracuj.pl odwiedzało kolejno Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Politechnikę Krakowską, Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Ekonomiczny.
Agencja El Padre odpowiedzialna była za koncepcję, przygotowanie i produkcję wydarzeń promocyjnych na uczelniach. Była to pierwsza realizacja agencji dla Pracuj.pl.

27 mar 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.