Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)
A A
Realizacje

Rent Design dla agencji Evolution PR i marki Magnum

W Pałacu Kultury i Nauki miał miejsce pokaz Dawida Wolińskiego dla marki Magnum. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „Pałac Przyjemności – Magnum, Moda, Muzyka”. Organizatorem pokazu była agencja eventowa Evolution PR. Wypożyczalnia mebli Rent Design wsparła ją w aranżacji przestrzeni na czas eventu.

Magnum to marka lodów, która podczas swojego rynkowego debiutu jako pierwsza na świecie skierowana została od razu do dorosłych konsumentów. Misją marki jest zapewnienie chwili przyjemności. Sam event Magnum zagościł już na stałe w kalendarzach polskich projektantów mody.
W tym roku Magnum po raz kolejny zaprosiło do pokazu Dawida Wolińskiego, zaś ambasadorkami marki zostały Kasia Sokołowska, choreografka i reżyserka pokazów mody, Agnieszka Woźniak-Starak, dziennikarka oraz modelka i Miss Polonia 2012 - Paulina Krupińska. Dla każdej z nich Dawid Woliński zaprojektował kreację inspirowaną klasyką. Stroje zostały zaprezentowane na wybiegu.

Firma Rent Design na zlecenie agencji Evolution PR odpowiadała za zapewnienie mebli do aranżacji Sali Marmurowej w Pałacu Kultury i Nauki. W projekcie wykorzystano krzesła Vanity, które ustawione wokół wybiegu nadały sali szczególnego wyrazu. Do aranżacji użyto także białych stołów Stick T, krzeseł Peko oraz nowości z oferty Rent Design, foteli RM 57.
Wydarzenie odbyło się 19 kwietnia 2018.

08 maj 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.