Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Jubileusz Rossmanna z endorfina events

Agencja endorfina events odpowiadała za realizację gali dla pracowników i kontrahentów firmy Rossmann z okazji 25-lecia istnienia marki w Polsce. Ze strony klienta koordynacją wydarzenia zajmował się zespół Działu Komunikacji Wewnętrznej.

Wydarzenie odbyło się na sopockiej plaży przed Grand Hotelem, gdzie stanęła hala namiotowa o łącznej powierzchni 5000 mkw. Galę 25-lecia podzielono na dwa dni, w trakcie których na uczestników czekały różnorodne atrakcje i występy gwiazd.
Pierwszego dnia gali, 17 maja, w wieczornym evencie wzięło udział 2100 pracowników i kontrahentów firmy Rossman. Kolacja bankietowa została zakończona występem gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Kolejny dzień wydarzenia został w całości zaplanowany dla pracowników. W ciągu dnia mogli skorzystać z takich atrakcji, jak spektakl w Teatrze Szekspirowskim, rejs katamaranem, Teatr Improwizowany w Operze Leśnej czy zwiedzanie muzeum CSW oraz Muzeum II Wojny Światowej. Z atrakcji skorzystało ponad 1400 pracowników Rossmanna. Na zakończenie dnia odbyła się uroczysta, zasiadana kolacja, którą zwieńczyły koncerty Margaret, Video i Oddziału Zamkniętego.
Agencja endorfina events odpowiadała za realizację wydarzenia, w tym za przygotowanie konceptu kreatywnego, uzyskanie pozwoleń, prace montażowe oraz koncepcyjne, booking gwiazd i organizację transportu, a także przygotowanie i koordynację dwudniowego wydarzenia. Gala odbyła się w dniach 17-18 maja br.

10 czer 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.