Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Realizacje

Onespace Events dla Faurecia Polska

Agencja Onespace Events zorganizowało coroczną konferencję dla menadżerów firmy Faurecia – Poland Managers Conference 2018, która odbyła się w hotelu Westin w Warszawie.

Motywem przewodnim spotkania było hasło Inspiring Transformation, które implikowało zastosowanie podczas części prezentacyjnej, najnowocześniejszych technologii, zarówno jeśli chodzi o kontent, jak i formę wystąpień. Prowadzącą wydarzenie została wirtualna postać o imieniu Alexa, wzorowana na głosowym asystencie firmy Amazon. Prelegenci podczas swoich prezentacji oprócz dialogu z Alexą wykorzystali szereg nowoczesnych rozwiązań takich jak: system do głosowania live online Poll Everywhere, animację typu Sketchnoting zsynchronizowaną w czasie rzeczywistym z wystąpieniem, a także catchbox do sesji pytań i odpowiedzi.
Konferencja była również okazją do świętowania 20-lecia firmy w Polsce, dlatego ważnym punktem programu była Gala Rozdania Nagród oraz wybór pracownika 20-lecia. Uhonorowani goście otrzymali statuetki przygotowane według autorskiego projektu, wykonane z komponentów wykorzystywanych na co dzień w fabrykach firmy Faurecia. Dodatkowo dla podkreślenia jubileuszu firmy przygotowano wystawę, na której pokazano najważniejsze wydarzenia z okresu ostatnich 20 lat, a przede wszystkim unikatowe produkty z okresu ostatnich dwóch dekad.
W drugiej części dnia uczestnicy wzięli okazję w sesji warsztatowej poświęconej konstruowaniu Maszyny Goldberga. Prawie dwugodzinna praca wszystkich zespołów zaowocowała wielkim finałem i uruchomieniem mechanizmu, w duchu Inspirującej Transformacji.
Onespace Events było odpowiedzialne za kreację i kompleksową realizację projektu.
Event odbył się 7 czerwca 2018 r.

09 lip 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.