Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Plej dla Antyradia na Open’er Festival 2018

fot. Wojtek Rojek

Antyradio na czas trwania Open’er Festival 2018 przeniosło swoje studio i nadawało live ze specjalnej festiwalowej strefy przygotowanej i prowadzonej przez agencję Plej.

Antyradio w dniach 4 – 7 lipca nadawało ze swojej strefy z koncertowego pola Open’er Festival 2018 na gdyńskim Kosakowie. Dzięki przygotowanej przez agencję Plej strefie, każdy uczestnik festiwalu mógł odwiedzić festiwalowe studio radiowe, zobaczyć na żywo, jak działa radio i stać się częścią tego eventu. W strefie prowadzone były rozmowy z artystami oraz spotkania z prezenterami, konkursy z nagrodami i inne atrakcje. Agencja Plej zaaranżowała festiwalowe studio radiowe w pełni przystosowane do profesjonalnej pracy prezenterów i dziennikarzy.
– To nasza kolejna realizacja w zakresie tworzenia stref klienta na festiwalach muzycznych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tym obszarze, ale stworzenie od podstaw studia, z którego non-stop radio nadaje transmisje live, a przy tym jest to przestrzeń przyjazna i atrakcyjna dla uczestników festiwalu, jak również miejsce spotkań z artystami, to rozwijające wyzwanie, które działa na nas niezwykle motywująco – mówu Rafał Krawczuk, managing director z Plej.

09 lip 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.