Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Eventy w kampanii „Monte Team Snack”

Boot Camp – kolejny etap gamingowej kampanii „Monte Team Snack” (Zott Polska) odbył się w hotelu Narvil, w Serocku. Za koncepcję i realizację projektu  odpowiada GoldenSubmarine, wspólnie z GetHero.

W pierwszym etapie konkursu „Monte Team Snack”, w maju i czerwcu, w czterech lokalizacjach: centrach handlowych w Warszawie (Złote Tarasy), Wroclawiu (Aleja Bielany), Sopocie (Galeria Sopot Centrum) i Tychach (Galeria Femini Park) odbyły się eliminacje – każdej z nich liderował znany gamer (Jcob, Vibe, Kamyk i Lachu). Z kolei podczas Boot Campu w hotelu Narvil (3 – 5 sierpnia) walczono o miejsce w finałowej rozgrywce. Kapitanowie mieli jedynie po trzy miejsca do zapełnienia w swoich zespołach. Końcowe rozstrzygnięcie nastąpi w Krakowie, 1 września podczas MeetUp-u, w Tauron Arenie.

Idea kampanii oparta jest na rywalizacji w grę na konsolach Play Station oraz połączeniu dwóch światów: realnego, w którym odbywają się kolejne etapy eliminacji i finał, z wirtualnym – w którym przebiega rejestracja oraz bezpośrednia walka o miejsce w drużynie i finałowe laury. Nagrody przewidziane dla finalistów to szereg gamerskich gadżetów.
Agencja GoldenSubmarine odpowiada za koncept strategiczny i linię kreatywną kampanii, stworzenie strony konkursu, jego promocję, Bootcamp oraz nadzór nad całością.

Organizowaniem eventów w centrach handlowych zajmuje się agencja GetHero, która wspierała GoldenSubmarine w wypracowaniu konceptu rywalizacji offline’owej i finałowego wydarzenia. Dokonała także wyboru gamerów. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Carat.
Monte Snack, produkt z portfolio Zott firmującej cały projekt, to baton będący połączeniem ciemnego, delikatnego biszkoptu z mlecznym i czekoladowo-orzechowym kremem.

10 sie 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.