Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Strefa Vogue w Sofitel Grand Sopot

Na prywatnej plaży hotelu Sofitel Grand Sopot powstała promocyjna strefa magazynu Vogue Polska. Goście mogli korzystać z niej przez tegoroczny sezon wakacyjny.  

Centralnym punktem strefy było wyjątkowe lustro sygnowane marką Vouge. Plażowicze mogli zrobić w nim zdjęcie na tle morza i sopockiego mola. Elementem strefy były brandowane przebieralni, a w każdym bungalow znajdował się gazetownik z egzemplarzami najnowszego wydania magazynu. 
Magazyny czekały na gości również we wszystkich pokojach oraz wspólnych przestrzeniach hotelowych - Le Bar, Bibliotece i Grand SPA.
Marka Sofitel należąca do AccorHotels jest ambasadorem kultury francuskiej na całym świecie, oraz podobnie jak Vouge kojarzona jest z elegancją, luksusem i francuskim stylem. – Jako luksusowa marka hotelowa wciąż dążymy do zwiększania komfortu naszych gości oraz dostarczania im unikatowych doświadczeń. Współpracując z cenioną przez nich marką Vogue, sprawiamy, że czują się w naszym hotelu jeszcze bardziej naturalnie – podkreśla Gregory Millon, dyrektor Sofitel Grand Sopot.
Współpraca z Vogue Polska trwała do końca sezonu letniego, który w tym roku zakończył się 9 września.

Sofitel Hotels & Resorts założona w 1964 r., jest pierwszą międzynarodową marką luksusowych hoteli wywodzącą się z Francji. Oferuje ponad 120 hoteli na świecie. Sofitel jest częścią grupy AccorHotels.

08 wrz 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.