Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Akademia Bezpiecznej Jazdy promowała nowego Mercedesa

Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasz Kuchara zorganizowała spotkanie dla Dealera Mercedes-Benz Warszawa w celu promocji nowego samochodu dostawczego Mercedes-Benz Sprinter. Wydarzenie odbyło się w ośrodku doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego DriveLand w Słabomierzu koło Mszczonowa i miało charakter pikniku rodzinnego.

Zaproszeni goście uczestniczyli w prezentacji nowego Sprintera oraz w zajęciach z elementami szkolenia z techniki jazdy, które przeprowadził zespół Akademii.
Instruktorzy zaserwowali gościom program szkoleniowy obejmujący zagadnienia bezpiecznej jazdy, dotyczące na przykład tego, jak unikać trudnych sytuacji na drodze, oraz symulację ekstremalnych zdarzeń, takich jak poślizgi czy awaryjne hamowanie.

Kursanci za kierownicą nowych Sprinterów wykonywali ćwiczenia z wykorzystaniem płyt poślizgowych (mała i duża płyta prostokątna oraz okrąg), szarpaka, czyli urządzenia służącego do wprowadzania pojazdów w poślizg nadsterowny, oraz kurtyn wodnych symulujących przeszkody.

Nawet najmłodsi mogli się podszkolić z praktycznej wiedzy o ruchu drogowym dzięki „miasteczku BRD”, w którym zasiadali w elektrycznych samochodach i poruszali się w specjalnie przygotowanej strefie z wyznaczonymi drogami, skrzyżowaniami, przejściami dla pieszych, przejazdem kolejowym oraz systemem sygnalizacji świetlnej.

Premiera flagowego modelu samochodu dostawczego Mercedes-Benz miała za zadanie przybliżyć jego walory z wykorzystaniem infrastruktury ośrodka DriveLand.

Obok prezentacji nowego Sprintera zaproszeni goście mieli także możliwość bliższego poznania innych modeli z gamy Mercedes-Benz i Mercedes-AMG. Testowy tor terenowy zlokalizowany na terenie ośrodka DriveLand posłużył do zademonstrowania mocnych stron jedynego pick-up’a Mercedes-Benz Klasy X. Na specjalnie wytyczonej trasie chętni uczestniczyli w rywalizacji sportowej, korzystając z modeli Mercedes-AMG GLA 45 oraz Mercedes-AMG GLE 43.

07 paź 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.