Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

CreativeHarder dla JunkersBosch

Agencja CreativeHarder zrealizował spotkanie kluczowych klientów marki JunkersBosch w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Event pod hasłem Bal NadRealny zabrał gości w czarno-biały świat fantazji i magii. 
 

Bal NadRealny był wydarzeniem, podczas którego mieszały się świat realny i fantastyczny. Wszystkie elementy począwszy od zaproszeń poprzez scenografię i materiały multimedialne przygotowano w kolorach czarnym i białym. Oprawa nawiązywała również do kolorystyki flagowych, innowacyjnych urządzeń marki, z frontami wykonanymi ze szkła. W drugiej części spotkania scenografia zamieniła się w świat nowych technologii, który uwydatniał samą działalność marki, jak również jej nowoczesny charakter.


Powitanie zostało zaaranżowane na dziedzińcu Politechniki Warszawskiej. Gości przywitali artyści cyrkowi oraz akrobaci, a kelnerzy w maskach weneckich serwowali czarno-białe przekąski i welcome drinki.
Monochromatyczną scenografię w auli wypełniały abstrakcyjne rzeźby oraz baletnice usytuowane na postumentach, zastygłe w nieruchomych pozach. Dopełnieniem były produkty marki: pompy ciepła i kotły grzewcze wyeksponowane jak dzieła sztuki. Całość relacjonowano na ekranie głównym z kamery umieszczonej na sterowcu, który latał nad zgromadzonymi gośćmi. 


Scenariusz Balu wypełniały występy artystyczne w wykonaniu ponad 50 sztukmistrzów, zakończone pokazem mappingu, który przeniósł gości w świat nowych technologii i nowatorskich rozwiązań. Wraz z kolejnymi pokazami oraz rozpoczęciem koncertu Dody wydarzenie zmieniało się plastycznie, nabierając kolejnych barw. Wielkim finałem było show świetlne.
Event odbył się 4 września.

10 paź 2018
 
średnia ocen:
3.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.