Zakładki jasne 2
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
MP Fast Date®

WARSZTATY FAST DATE

WARSZTATY FAST DATE – indywidualne spotkania meeting plannerów z usługodawcami

 

MP FAST DATE®

Warsztaty z cyklu MP Fast Date®, to sztandarowa propozycja MeetingPlanner.pl skierowana do organizatorów spotkań firmowych oraz usługodawców konferencyjno-eventowych, ze szczególnym uwzględnieniem hoteli. Podczas cyklu kilkunastu 15-minutowych spotkań, meeting plannerzy mają możliwość poznania oferty usługodawców branży spotkań. Warsztatom towarzyszą panele dyskusyjne, prezentacje, porady ekspertów. Wariantem tej sprawdzonej formuły jest MP Experience®, czyli MP Fast Date® na wyjeździe. Nieodłącznym elementem wszystkich warsztatów jest networking branżowy.

 

Renata Razmuk, Attache Komunikacji Wewnętrznej i Organizacji Imprez, Renault Polska: "Warsztaty MP Fast Date® to dla planisty korporacyjnego doskonała forma poznania oferty branżowej w pigułce. Możliwość spotkania w jednym miejscu i jednym czasie większej ilości przedstawicieli obiektów, dostawców różnego rodzaju usług konferencyjno – eventowych jest niezmiernie cenna, mając na uwadze intensywność pracy planistów, a co za tym idzie często brak czasu na wertowanie stron internetowych w poszukiwaniu ciekawych miejsc lub dostawców usług. Takie spotkania oszczędzają nasz czas. Dodatkowo, podczas tych spotkań organizowane sa panele dyskusyjne czy też spotkania z ekspertami różnych dziedzin np. prawnikami, co pozwala na zdobywanie wiedzy i wymianę doświadczeń. MP Fast Date® służą również nawiązywaniu pozytywnych relacji pomiędzy uczestnikami branży".


MP REVIEW - Exclusive MP Fast Date®

To ekskluzywne i kameralne spotkania pomiędzy przedstawicielami firm organizujących incentive travel i agencji eventowych ze zleceniodawcami wydarzeń w polskich firmach. Podczas zamkniętych spotkań w cztery oczy, agencje mają okazję zaprezentować swoją ofertę sprzedażową na kolejny sezon. Druga część wydarzenia poświęcona jest merytorycznym prezentacjom i networkingowi.

 

Aleksandra Cichecka, ADM Specialist, Huawei Polska: "Z uwagi na pełen profesjonalizm wydarzeń organizowanych przez MeetitngPlanner zawsze chętnie uczestniczę w spotkaniach MP. W październiku ubiegłego roku po raz pierwszy miałam przyjemność wziąć udział w spotkaniach pod nazwą MP REVIEW - Exclusive Fast Date®. W porównaniu ze zwykłymi sesjami Fast Date®, Exclusive Fast Date® są o wiele ciekawszym rozwiązaniem do nawiązania kontaktów biznesowych. Przede wszystkim umożliwiają przeprowadzenie spokojnej oraz dłuższej (!) rozmowy z dostawcami. W czasie spotkania zleceniodawca moze dokładnie zapoznać się z pełną ofertą i skupić się na rozmowie biznesowej, która nie jest ograniczona presją czasu. Ponadto, sesje odbywają się w warunkach kameralnych, które sprzyjają spokojnej rozmowie. Poza tym, MP dba, aby na Exlusive Fast Date'y zapraszane były agencje eventowe/ firmy incentive z ugruntowaną pozycją na rynku eventowym, automatycznie dokonując selekcji wartych uwagi zleceniobiorców".
 

 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.