Zakładki jasne 2
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Nasze Akcje

MISJA

MeetingPlanner.pl to innowacyjny portal adresowany do przedstawicieli branży spotkań (MICE). Naszą misją jest dostarczanie aktualnej i rzetelnej informacji, wdrażanie unikalnych narzędzi wspierających sprzedaż grupowych miejsc hotelowych i pakietów konferencyjnych, a także inicjowanie działań mających na celu integrację środowiska branżowego.

 

MeetingPlanner.pl stanowi także platformę wymiany opinii oraz efektywnej komunikacji pomiędzy przedstawicielami przemysłu spotkań. Ambicją autorów tego projektu jest to, by MeetingPlanner.pl rejestrował wszystkie ważne wydarzenia i trendy zachodzące na tym rynku, a także wspierał i promował istotne inicjatywy mające na celu integrację środowiska branży spotkań w Polsce.

 

Prezentacja rzetelnych informacji bazodanowych oraz ograniczenie mające na celu przypisanie specjalistów do dziedzin, które stanowią ich domenę, gwarantować ma oszczędność czasu w codziennej pracy Meeting Plannerów a także w czytelny sposób wskazać ekspertów danych sektorów rynku eventowego. Wierzymy, że wykorzystywanie oferowanych przez MeetingPlanner.pl narzędzi będzie przede wszystkim praktyczne i owocne, a różnorodność oraz szczegółowość baz przypadnie do gustu niejednemu Użytkownikowi.

 

Starając się zaoferować Użytkownikom to, co najlepsze, jesteśmy otwarci zarówno na uwagi i sugestie, jak i na nowe wymiary współpracy, słowem wszystko to, co usprawni każdy obszar działania portalu MeetingPlanner.pl

 

Życzymy owocnych poszukiwań!

 

Zespół MeetingPlanner.pl

  

PLATFORMA INTERNETOWA MEETINGPLANNER.PL

MeetingPlanner.pl to coś więcej niż portal internetowy. To, przede wszystkim, nowoczesna platforma komunikacji stworzona z myślą o planistach zajmujących się organizacją wydarzeń firmowych - meeting plannerach z korporacji i agencji oraz dostawcach usług - hotelowych, konferencyjnych i eventowych.

MeetingPlanner.pl oferuje unikalne funkcjonalności wspomagające codzienną pracę meeting plannerów. Oprócz dostępu do aktualnych informacji, prezentowanych w poszczególnych działach tematycznych proponuje, obecnie najszersze na rynku, bazy danych oraz bogaty zasób wiedzy branżowej. MeetingPlanner.pl to codzienna dawka newsów z rynku spotkań i wirtualny kalendarz wydarzeń. Wśród swoich głównych założeń ma integrację środowiska branżowego.

 

Oprócz obecności w sieci, MeetingPlanner.pl realizuje szereg cyklicznych przedsięwzięć. Sztandarową jego propozycją są spotkania w formule MP FAST DATE®, które towarzyszą wielu inicjatywom portalu. Wśród najważniejszych wydarzeń realizowanych przez MeetingPlanner.pl są również: cykl wyjazdów MP MICE TOUR® nastawionych na poznawanie oferty konferencyjno - eventowej obiektów, MP MICE & MORE – debaty branżowe z udziałem największych graczy na rynku eventowym.

 

WARSZTATY MP FAST DATE® – indywidualne spotkania meeting plannerów z usługodawcami

 

Warsztaty z cyklu MP Fast Date®, to sztandarowa propozycja MeetingPlanner.pl skierowana do organizatorów spotkań firmowych oraz usługodawców konferencyjno-eventowych, ze szczególnym uwzględnieniem hoteli. Podczas cyklu kilkunastu 15-minutowych spotkań, meeting plannerzy mają możliwość poznania oferty usługodawców branży spotkań. Warsztatom towarzyszą prezentacje, porady ekspertów. Nieodłącznym elementem wszystkich warsztatów jest networking branżowy.

 

MP REVIEW - Exclusive MP Fast Date®

To ekskluzywne i kameralne spotkania pomiędzy przedstawicielami firm organizujących incentive travel i agencji eventowych ze zleceniodawcami wydarzeń w polskich firmach. Podczas zamkniętych spotkań w cztery oczy, agencje mają okazję zaprezentować swoją ofertę sprzedażową na kolejny sezon. Druga część wydarzenia poświęcona jest merytorycznym prezentacjom i networkingowi.

 

MP MICE TOUR® - study tour po wybranych obiektach hotelowych 

Celem wyjazdów z cyklu MP MICE TOUR®, jest przedstawienie oferty konferencyjno-eventowej obiektów hotelowych planistom spotkań. To dobra okazja dla organizatorów wydarzeń, by w szczególnej atmosferze, poznać możliwości eventowe obiektów w zakresie realizacji programu integracyjnego, potencjału konferencyjnego oraz oferty rekreacyjnej. Wyjazdom towarzyszy często program outdoorowy, nastawiony na zaprezentowanie przez usługodawców swojej oferty

 
DEBATA MP MICE & MORE – rozmowy o branży przy stole

 

Debaty portalu MeetingPlanner.pl z cyklu MP MICE & More to inicjatywy mające za cel wymianę poglądów oraz dyskusję na temat najważniejszych problemów branży spotkań. Do udziału w debatach są zapraszani przedstawiciele największych agencji eventowych, incentive travel, marketingowych oraz biur podróży a także reprezentanci stowarzyszeń branżowych i Rady Programowej portalu MeetingPlanner.pl.

  

MP RECOMMENDED - Ranking hoteli konferencyjnych, rekomendowanych przez meeting plannerów

 

Badanie MP Recommended, którego corocznym zwieńczeniem jest wręczenie nagród dla zwycięskich hoteli, jest już stałą akcją portalu MeetingPlanner.pl. W głosowaniu mogą wziąć udział zarejestrowani na portalu meeting plannerzy. Każdy hotel ma szansę uzyskać dobre oceny, ponieważ ranking jest na bieżąco aktualizowany, dzięki dodawaniu nowych ocen. Organizatorzy wydarzeń firmowych, korzystając z własnych doświadczeń, dokonują wyboru najlepszych hoteli konferencyjnych. Na podstawie głosowania, zostaje wyłoniona lista hoteli najbardziej spełniających oczekiwania meeting plannerów. Zwycięskie hotele otrzymują statuetki oraz status MP Recommended. W rankingu ocenie podlegają następujące obszary: współpraca z klientem, stosunek ceny do jakości, standard, wyżywienie, obsługa.


GIEŁDA OFERT - narzędzie do sprzedaży i zakupu on-line krótkoterminowych ofert grupowych

 

Giełda Ofert (GO) to rewolucyjne narzędzie do sprzedaży i zakupu on-line krótkoterminowych ofert grupowych pobytów hotelowych dla grup powyżej 10 osób oraz pakietów konferencyjnych, bankietowych i piknikowych, w obiektach eventowych i konferencyjnych w Polsce. Przede wszystkim ma służyć do sprzedaży ofert typu: pakiety specjalne, last minute, first minute, anulowanych rezerwacji. Celem przyświecającym twórcom tego narzędzia była korzyść zarówno dla planistów spotkań jak i dla obiektów. Giełda Ofert ma za zadanie dostarczenie organizatorom wydarzeń szybkiej informacji na temat dostępnych ofert w obiektach. Zaoszczędzi planistom czas potrzebny do porównywania różnych ofert i sprawdzenia ich dostępności. Dla obiektów konferencyjno-eventowych to nowy kanał sprzedaży. Umożliwi hotelom optymalne wykorzystanie oferowanych miejsc konferencyjno-eventowych, biorąc pod uwagę naturalną sezonowość i zmieniającą się dostępność obiektu.

 

VENUE MEETINGMANAGER - efektywne zarządzanie relacjami ze zleceniodawcami wydarzeń


Venue MeetingManager to pakiet szkoleń, konsultacji i warsztatów adresowanych do pracowników hoteli i innych obiektów noclegowych wyspecjalizowanych w obsłudze klienta biznesowego, ze szczególnym uwzględnieniem osób odpowiedzialnych za marketing, sprzedaż powierzchni hotelowej i obsługę klientów biznesowych

Celem szkolenia jest kształtowanie przewagi konkurencyjnej hotelu (lub innego obiektu z zapleczem biznesowym) poprzez edukację venue meeting managerów zgodną z bieżącymi wymogami rynku i branży spotkań. Warsztaty mają na celu przygotowanie przedstawicieli hotelu do współpracy zarówno z klientami końcowymi jak i agencjami eventowymi w trakcie całego procesu współpracy. Oznacza to spełnienie oczekiwań klienta, a także porozumiewania się z nim językiem korzyści czy budowania długofalowych relacji opartych na partnerstwie i zrozumieniu.
 

RADA PROGRAMOWA portalu Meetingplanner.pl

 

Rada Programowa to zespół doświadczonych przedstawicieli reprezentujących poszczególne sektory branży spotkań (MICE), a jej zadaniem jest sprawowanie nadzoru merytorycznego nad jakością portalu a także udzielanie rekomendacji i wyrażenie opinii w kluczowych jego przedsięwzięciach. Przedstawiciele Rady biora czynny udział w debatach branżowych z cyklu MP MICE & More portalu MeetingPlanner.pl.

 

PROJEKT

W dniu 31 marca 2009 roku Meeting Planner Spółka z o.o. przystąpiła do realizacji projektu współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Działanie 8.1. Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.