Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Felietony

Marcin Lewandowski: Siódme poty i zacięta rywalizacja w Arłamowie

Marcin Lewandowski z trofeum Arłamów MICE Games
Marcin i Agnieszka Lewandowscy

Moją koronną konkurencję zacząłem z duża przewagą. Mieliśmy do pokonania dwie półtorakilometrowe pętle biegiem. Na koniec pierwszego okrążenie, mimo dobrego oznaczenia, pomyliłem trasę… O starcie w triathlonie podczas Arłamów MICE Games pisze zwycięzca tej konkurencji, Marcin Lewandowski, Travel Bidder.

Arłamów MICE Games były idealną okazją, by dobrze poznać osławiony hotel Arłamów i jego atrakcje. Już pierwszy kontakt z tym nowoczesnym kompleksem turystycznym zrobił olśniewające wrażenie. Pierwsze skojarzenie, które mi się nasuwało na myśl to to, że jest tu trochę… „jak w Dubaju”. Podobnie jak tam wszystko jest tu duże, drogie i nowoczesne. Piękne przestronne patio hotelowe stanowiło miejsce dla debaty branżowej. Była to świetna okazja, by wymienić się doświadczeniami i zintegrować się z branża eventową.

Kolejnego dnia jednak od rana można było poczuć ducha zdrowej rywalizacji sportowej. Zbliżał się bowiem Triathlon. Już na basenie szybko okazało się, że przedstawiciele branży eventowej są w formie. Do pokonania mieliśmy cztery baseny, czyli 100 metrów. Od razu widać było, że kilka osób regularnie pływa, lub kiedyś pływało. Najlepsze czasy były do siebie zbliżone. Maciej Cłapiński z agencji Ten Team bezkonkurencyjnie wygrał tę konkurencję. Ledwo się przebraliśmy i podsuszyliśmy włosy i już testowaliśmy rowery górskie przed startem kolejnego etapu, 8 km jazdy. Startowaliśmy z uwzględnieniem różnic czasowych z pływania. Zaczęło się od szalonego zjazdu i stromego podjazdu. Szybko objąłem prowadzenie i myślałem że już go nie oddam, ale drugi z braci Cłapińskich, Wojciech (El Padre) „siedział mi na ogonie”, nie dając za wygraną do ostatniej chwili. Potem zaczął się dość długi podjazd leśną drogą, który wycisnął ze wszystkich siódme poty. Jestem przekonany, że jeśli ktoś nie jeździł na rowerze wcześniej w górach, to odcinek ten stanowił nie lada wyzwanie. Moją koronną konkurencję zacząłem z duża przewagą. Mieliśmy do pokonania dwie półtorakilometrowe pętle biegiem. Na koniec pierwszego okrążenie, mimo dobrego oznaczenia, pomyliłem trasę i nadrobiłem kilkaset metrów. Gdy się zorientowałem i cofnąłem, Wojciech był już na prowadzeniu i zabawa zaczęła się od nowa. Na szczęście na metę wbiegłem jako pierwszy a tam czekał na mnie mój najwierniejszy kibic, roześmiana żona Agnieszka.

Arłamów MICE Games były impreza o niepowtarzalnym charakterze. Mieliśmy okazję poznać hotel i jego atrakcje, świetnie się przy tym bawiąc. Rywalizacja była zdrowa, humory dopisywały. Zawsze kiedy spojrzę na wielki Puchar, który dostałem za wygraną, będę się uśmiechał i mile wspominał to wydarzenie.

 

Zobacz relację z Arłamów MICE Games

17 lip 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.