MP Speed Tasting – druga edycja spotkania poświęconego kulinarnej stronie eventów

MeetingPlanner.pl zaprasza na spotkanie poświęcone kulinarnej oprawie wydarzeń. MP Speed Tasting to nowa formuła wydarzenia skierowanego do przedstawicieli branży eventowej, pozwalająca na bezpośrednie sprawdzenie oferty i budowania relacji biznesowych.

Druga edycja MP Speed Tasting odbędzie się 23 marca, w Akademii Let’s GoCook, w Warszawie. Wezmą w niej udział przedstawiciele firm dostarczających komponenty, które tworzą kulinarną oprawę eventów – firm cateringowych, studiów kulinarnych, firm prowadzących degustacje i warsztaty kulinarne oraz dostawcy napojów, alkoholi, bariści i inne podmioty, świadczące usługi na tym kluczowym z punktu widzenia agencji i klientów obszarze organizacji eventów. Będą oni prezentować swoje kulinarne możliwości, pomysły i oferty meeting plannerom reprezentującym agencje eventowe, PCO, DMC, korporacje, stowarzyszenia i instytucje.


Wśród form prezentacji znajdą się gotowanie „na żywo” w kuchni, degustacje czy biznesowe rozmowy przy stolikach.

Event managerowie będą mogli w ciągu zaplanowanych indywidualnych sesji doświadczyć propozycji oferentów, którzy przygotują próbki swoich kulinarnych możliwości. Wśród form prezentacji znajdą się gotowanie „na żywo” w kuchni, degustacje czy biznesowe rozmowy przy stolikach.  
Podczas MP Speed Tasting wraz z uczestnikami porozmawiamy też o tym, jak transformacja branży eventowej wpłynęła na ofertę cateringową i sposób jej realizacji.

Spotkanie odbędzie się w nowo otwartej warszawskiej przestrzeni eventowej i kulinarnej – Akademia Kulinarna Let’s GoCook & Szklarnia. MP Speed Tasting będzie więc okazją do sprawdzenia eventowych możliwości Akademii, jej zróżnicowanych przestrzeni, począwszy od kuchni, w której można zorganizować profesjonalne warsztaty kulinarne, po słoneczną dwustumetrową szklarnię, którą zaaranżować można stosownie do wybranego formatu wydarzenia.


Akademia Kulinarna Let’s GoCook

MP Speed Tasting to formuła, która w jak największym stopniu ma odpowiadać na potrzeby event managerów poszukujących możliwości zweryfikowania oferty oraz nowych dostawców i rozwiązań pod kątem realizowanych projektów. Udział w wydarzeniu dla meeting plannerów jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Wymagana jest rejestracja.
REJESTRACJA >>>

Organizatorem MP Speed Tasting jest MeetingPlanner.pl. Partnerem wydarzenia jest Akademia Kulinarna Let’s GoCook & Szklarnia.
Więcej >>>

Relacja z pierwszej edycji wydarzenia: MP Speed Tasting: o kulinarnej stronie eventów >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl