Zapraszamy na MP Fast Date®: Zielony biznes

42. MP Fast Date® w DoubleTree by Hilton Warsaw: warsztaty biznesowe, warsztaty „Droga do neutralności węglowej w branży MICE” , warsztaty „Bądź jak Master Sommelier”
Na zdjęciu: 42. MP Fast Date® w DoubleTree by Hilton Warsaw: warsztaty biznesowe, warsztaty „Droga do neutralności węglowej w branży MICE” , warsztaty „Bądź jak Master Sommelier”

MeetingPlanner.pl zaprasza na warsztaty biznesowe z cyklu MP Fast Date®. Wydarzenie skierowane jest do organizatorów eventów oraz przedstawicieli obiektów i firm dostarczających usługi w branży eventowej. 42. MP Fast Date® odbędzie się 24 lutego w DoubleTree by Hilton Warsaw.

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting planąnerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego. Jego celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking.
Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meeting plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń. MP Fast Date® to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich firm i osób działających w sektorze MICE i pragnących powiększać swoją wiedzę na temat rynku oraz zasób kontaktów. Istotą MP Fast Date® są indywidualne spotkania B2B pomiędzy planistami spotkań, a podwykonawcami prezentującymi swoją ofertę, ale ważnymi elementami są również networking, edukacja, wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.

Podczas wydarzenia odbędzie się warsztat poświęcony ESG w branży eventowej pt. „Droga do neutralności węglowej w branży MICE: jak spełnić oczekiwania konsumentów i kontrahentów oraz wymagania prawne?” Za planami redukcji gazów cieplarnianych UE i reszty świata idą realne wymagania konsumentów, a także prawne i biznesowe. Jak branża MICE może na nie odpowiadać, a zarazem wytyczać pozytywne, zielone trendy zrównoważonego rozwoju? Tę część spotkania poprowadzi firma TerGo, która pokaże także, a jaki sposób obliczyć ślad węglowy eventów.

Po części biznesowej sommelier Alan Bednarski zaprosi uczestników warsztat pt. „Bądź jak Master Sommelier” będący częścią projektu Cool Climat Wines. Jego założeniem jest m.in. zwrócenie uwagi na wina z zimnego klimatu oraz sytuację klimatyczną na świecie. Alan Bednarski od ponad dekady jest związany z gastronomią, a w szczególności z winem. Ostatnie sześć lat spędził w Londynie, dynamicznie rozwijając swoją wiedzę i pasję, jako head sommelier.

41. MP Fast Date® odbędzie się w DoubleTree by Hilton Warsaw. Czterogwiazdkowy hotel oferuje 359 pokojów i apartamentów, w których nocować może jednocześnie 720 osób. Obiekt dysponuje największą w Warszawie i okolicach powierzchnią eventową – ponad 5000 m2. Składa się na nią 20 sal konferencyjnych i sala balowa o powierzchni ponad 2000 m2, w części której odbędzie się MP Fast Date®.

Meeting plannerów spoza Warszawy zapraszamy do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted, który obejmuje nocleg w DoubleTree by Hilton Warsaw oraz wyżywienie zgodnie z programem.  

Partnerem 42. edycji MP Fast Date® jest firma Meeting15. Dzięki specjalnie stworzonej aplikacji uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego zaplanowania części spotkań i wyboru firm, z którymi chcą porozmawiać.

Rejestracja dla meeting plannerów i szczegóły dostępne są na stronie: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl

Do udziału w MP Fast Date® MeetingPlanner.pl zaprasza przedstawicieli obiektów oraz firm dostarczających usługi i produkty, które mogą być wykorzystane w organizacji eventów, konferencji, koncertów i innych, różnych typów spotkań. Firmy biorące udział w wydarzeniu, prezentujące swoje oferty mają zapewnione m.in. stanowisko do spotkań w czasie części biznesowej, indywidualną listę 15-minutowych spotkań B2B z organizatorami eventów i konferencji (jest to minimum 10 spotkań gwarantowanych), dodatkowy czas do samodzielnego aranżowania spotkań, udział w kolacji integracyjnej po zakończeniu spotkań B2B.
Szczegóły: www.oferenci.fastdate.meetingplanner.pl

Spotkania MP Fast Date® organizowane są przez MeetingPlanner.pl od 2011 roku w całej Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak i reprezentantów obiektów i usług skierowanych do rynku spotkań. Do tej pory odbyło się 41 edycji warsztatów, wzięło w nich udział 1785 meeting plannerów, odbyło się 16 960 spotkań B2B.

Zobacz relację z 41. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 40. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 39. edycji MP Fast Date® >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl