Zapraszamy na MP Fast Date® w Centrum Konferencyjnym ADN w Browarach Warszawskich

43. MP Fast Date® odbędzie się w Centrum Konferencyjnym ADN w Browarach Warszawskich
Na zdjęciu: 43. MP Fast Date® odbędzie się w Centrum Konferencyjnym ADN w Browarach Warszawskich

MeetingPlanner.pl zaprasza na warsztaty biznesowe z cyklu MP Fast Date®. Wydarzenie skierowane jest do organizatorów eventów oraz przedstawicieli obiektów i firm dostarczających usługi w branży eventowej. 43. edycja MP Fast Date® odbędzie się 13 czerwca w Centrum Konferencyjnym ADN w Browarach Warszawskich.
 
MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting planąnerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego. Jego celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking. Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meeting plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń. MP Fast Date® to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich firm i osób działających w sektorze MICE i pragnących powiększać swoją wiedzę na temat rynku oraz zasób kontaktów. Istotą MP Fast Date® są indywidualne spotkania B2B pomiędzy planistami spotkań, a podwykonawcami prezentującymi swoją ofertę, ale ważnymi elementami są również networking, edukacja, wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.
Podczas wydarzenia zaplanowana jest część edukacyjna poświęcona zagadnieniom związanym z ESG w branży eventowej.

43. MP Fast Date® odbędzie się w Centrum Konferencyjnym ADN w Browarach Warszawskich. Centrum ADN to 25 nowoczesnych sal w samym centrum Warszawy, dwa tarasy, na których latem przy kawie można się odprężyć i poczuć smak nowoczesnej europejskiej metropolii, oraz przestronne foyer. Cała przestrzeń (2200 m kw.) może pomieścić do 1200 gości, w tym największa sala eventowa (470 m kw.) do 500 osób. Każdą z sal można aaranżować w dowolny sposób, wyposażając je zarówno w standardowe meble konferencyjne, jak i niestereotypowe rozwiązania (np. hamaki, krzesła brazylijskie, kanapy i loże). Centrum konferencyjne jest położone w Browarach Warszawskich – kulinarnym sercu Warszawy, na którego terenie zlokalizowanych jest ponad 20 restauracji i konceptów kulinarnych.
Catering na MP Fast Date®, zgodnie ze swoim mottem: #Celebruj Życie, przygotuje Royal Catering.
Meeting plannerów spoza Warszawy zapraszamy do udziału w wydarzeniu w ramach pakietu hosted, który obejmuje nocleg w pięciogwiazdkowym hotelu Royal Tulip Warsaw Apartments, przy ulicy Grzybowskiej.
 
Partnerem 43. edycji MP Fast Date® jest ponownie firma Meeting15. Dzięki aplikacji uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego zaplanowania części spotkań i wyboru firm, z którymi chcą porozmawiać.
Szczegóły i rejestracja dla meeting plannerów: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl
 
Do udziału w MP Fast Date® MeetingPlanner.pl zaprasza przedstawicieli obiektów oraz firm dostarczających usługi i produkty, które mogą być wykorzystane w organizacji eventów, konferencji, koncertów i innych, różnych typów spotkań. Firmy biorące udział w wydarzeniu, prezentujące swoje oferty mają zapewnione m.in. stanowisko do spotkań w czasie części biznesowej, indywidualną listę 15-minutowych spotkań B2B z organizatorami eventów i konferencji, dodatkowy czas do samodzielnego aranżowania spotkań, udział w kolacji integracyjnej po zakończeniu spotkań B2B.
Szczegóły i rejestracja dla oferentów: www.oferenci.fastdate.meetingplanner.pl
 
Spotkania MP Fast Date® organizowane są przez MeetingPlanner.pl od 2011 roku w całej Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak i reprezentantów obiektów i usług skierowanych do rynku spotkań. Do tej pory odbyło się 42 edycje warsztatów, wzięło w nich udział 1850 meeting plannerów, odbyło się 17 600 spotkań B2B.

Zobacz relację z 42. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 41. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 40. edycji MP Fast Date® >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl