MP Fast Date® powraca do Krakowa. 44 edycja odbędzie się w Park Inn by Radisson Kraków

44. MP Fast Date® odbędzie się Park Inn by Radisson Kraków
Na zdjęciu: 44. MP Fast Date® odbędzie się Park Inn by Radisson Kraków

Kolejna edycja spotkania z cyklu MP Fast Date®, łączącego elementy sprzedaży, networkingu oraz edukacji, odbędzie się w Krakowie, w hotelu Park Inn by Radisson. Warsztaty biznesowe, które skierowane jest do meeting plannerów i oferentów usług eventowych odbędą się 6 listopada.
 
Format spotkania, wzorowany na modelu „szybkich randek”, umożliwia poznanie oferty wielu miejsc i usług eventowych w krótkim czasie oraz uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące potencjalnej współpracy. Dla firm oferujących usługi to możliwość dotarcia do dużej grupy osób podczas jednego wyjazdu. Rozmowy „twarzą w twarz” sprzyjają także wymianie doświadczeń oraz nawiązywaniu relacji.
 
Uczestnicy wydarzenia będą mogli również poznać w praktyce zasady działania aplikacji do organizacji spotkań Meeting15 oraz wziąć udział w konkursach z możliwością otrzymania atrakcyjnych nagród.
 
Spotkania planistów z oferentami
Podczas MP Fast Date® zaplanowano cztery rundy, podczas których każdy planista odbędzie 12 obowiązkowych spotkań z oferentami. Przewidziano także tzw. rundę otwarą bez limitów czasowych na spotkanie z jednym oferentem, podczas której można będzie wybrać sobie rozmówcę.
Dla obiektów i firm oferujących usługi eventową udział w MP Fast Date® to okazja do indywidualnych spotkań z wybranymi klientami z MICE. W każdym z wydarzeń bierze udział od 40 do 70 meeting plannerów.
Część networkingowa pozwoli na pogłębienia relacji z organizatorami wydarzeń i na poszerzenie bazy kontaktów sprzedażowych, a także poznanie trendów rynkowych. W programie znajdą się również warsztaty edukacyjne dotyczące wyzwań, z jakimi spotyka się branża spotkań. Dzień zakończy wspólna kolacja, networking oraz konkurs z nagrodami.
 
Poznanie zaplecza evntowego Grupy Radisson
Spotkania będą się odbywały w hotelu Park Inn by Radisson Kraków, który także będzie gościł planistów spotkań spoza Krakowa. Natomiast drugiego dnia (7 listopada) meeting plannerzy będą mogli poznać drugi krakowski obiekt z Grupy Radisson – Hotel Radisson Blu.
Oba hotele posiadają zaplecze eventowe. Pierwszy z nich – Park Inn by Radisson, położony w centrum Krakowa posiada 152 pokoje, hotelową restaurację Vibes, a także centrum fitness i sauny. Dla organizatorów spotkań do dyspozycji jest 5 sal konferencyjnych oraz przestronne foyer. Przestrzenie te mogą pomieścić do 500 osób.
 
Hotel Radisson Balu to 196 pokojów z widokiem na Wawel i Stare Miasto oraz osiem sal konferencyjnych (największa pomieści do 150 osób). Na miejscu jest restauracja i bar, działa tutaj także studio urody, wypożyczalnia rowerów, centrum fitness i sauna.
 
Atrakcją drugiego dnia będzie gra Kompas Event Kraków, organizowana przez agencję Opend Mind, której uczestnicy będą mogli poznać ciekawe zakątki miasta i zmierzyć się z nietypowymi wyzwaniami.
 
Meeting plannerzy biorą udział w MP Fast Date® na zasadach hosted buyers. Organizator zapewnia im bezpłatnie transport, wyżywienie zgodnie z programem, program towarzyszący i nocleg dla osób spoza miasta, w którym odbywa się spotkanie. Partnerem 44. edycji MP Fast Date® jest ponownie Meeting15. Dzięki aplikacji uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego zaplanowania części spotkań i wyboru firm, z którymi chcą porozmawiać.

Szczegóły i rejestracja dla meeting plannerów: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl
 
Do udziału w MP Fast Date® MeetingPlanner.pl zaprasza przedstawicieli obiektów oraz firm dostarczających usługi i produkty, które mogą być wykorzystane w organizacji eventów, konferencji, koncertów i innych, różnych typów spotkań. Firmy biorące udział w wydarzeniu, prezentujące swoje oferty mają zapewnione m.in. stanowisko do spotkań w czasie części biznesowej, indywidualną listę 15-minutowych spotkań B2B z organizatorami eventów i konferencji, dodatkowy czas do samodzielnego aranżowania spotkań, udział w kolacji integracyjnej po zakończeniu spotkań B2B.

Szczegóły i rejestracja dla oferentów: www.oferenci.fastdate.meetingplanner.pl
 
Spotkania MP Fast Date® organizowane są przez MeetingPlanner.pl od 2011 roku w całej Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak i reprezentantów obiektów i usług skierowanych do rynku spotkań. Do tej pory odbyło się 42 edycje warsztatów, wzięło w nich udział 1850 meeting plannerów, odbyło się 17 600 spotkań B2B.

Zobacz relację z 43. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 42. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 41. edycji MP Fast Date® >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl