MP MICE Tour®: Muzycznie w Krakowie z DoubleTree by Hilton

DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center - partner strategiczny MP MICE Tour®: Muzyczny Kraków
Na zdjęciu: DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center - partner strategiczny MP MICE Tour®: Muzyczny Kraków

MeetingPlanner.pl i DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center zapraszają planistów spotkań do udziału w dwudniowym wyjeździe studyjnym. Program, oprócz prezentacji potencjału hotelu, skoncentrowany będzie na nieoczywistych atrakcjach Krakowa oraz elementach muzycznych, na których może być zbudowany program eventu.

MP MICE Tour® do Krakowa odbędzie się w dniach 4 – 5 sierpnia. Pierwszy artystyczny dzień będzie przede wszystkim oparty o dźwięki. Najpierw muzyczna podróży po DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, w trakcie której nadawać będzie Muzyczne Radio Kraków, a następnie podróż po mieście, po hasłem „jak Kraków gra w teledyskach ”. Dźwięki podczas gala dinner w znajdującej się w hotelu Restauracji 5th Avenue uzupełni błysk fleszy – sesja fotograficzna na czerwonym dywanie. Wieczór będzie należał do muzyki i tańca. Otworzymy XI edycję festiwalu Lindy Hop Non Stop 2022 – jednej z największych imprez swingowych w Polsce, która odbędzie się w Klubie Poczta Główna.

Drugi dzień MP MICE Tour® upłynie w rytmie dźwięków prawdziwego Krakowa – relaksu, wody, a chwilami ciszy. Rozpoczynamy od śniadania w formie pikniku, które skomponowane będzie na bazie składników od lokalnych dostawców. Tych samych dostawców spotkać można i usłyszeć na Starym Kleparzu – najstarszym krakowskim targowisku. A co kryje się pod hasłem „swawolnie” opisującym ten punkt programu, sprawdzą na miejscu, na Starym Kleparzu, uczestnicy wyjazdu. Będzie też „aktywnie i biesiadnie” – to wśród dźwięków wody na Kąpielisku Przylasek Rusiecki, wreszcie „artystycznie” i w ciszy na Beksińskim w Nowohuckim Centrum Kultury.

Uczestników MP MICE Tour® będzie gościł DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center. Meeting plannerzy sprawdzą zaplecza konferencyjno-eventowe tego czterogwiazdkowego obiektu. Hotel dysponuje jednym z największych centrów konferencyjnych w Krakowie – oferuje 16 sal, a największa z nich, czyli Kraków (bezkolumnowa sala o powierzchni 920 mkw. i wysokości 4,96 m) pomieści 1000 osób w ustawieniu teatralnym.

Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia.

Szczegóły: www.micetour.meetingplanner.pl
REJESTRACJA >>>
Zobacz DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center w wyszukiwarce obiektów Konferencje.pl >>>

MP MICE Tour® to wizyta studyjna, której celem jest inspekcja przez planistów spotkań infrastruktury eventowej danego obiektu, grupy obiektów, miasta, bądź regionu oraz zapoznanie się z lokalnymi usługodawcami, a także nawiązanie relacji z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż i marketing miejsc i usług. Organizatorem wizyty jest MeetingPlanner.pl.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl