Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Aktualności

Powstała nowa agencja eventowa - Trzy

Od marca 2019 działa nowa agencja marketingowo-eventowa – Trzy. Tworzą ja specjaliści z dziedziny organizacji i produkcji imprez masowych, zarządzania, promocji oraz obsługi klientów. Prezesem zarządu został Bartek Tyrawski, wcześniej związany przez 10 lat z Grupą ZPR Media.
 
– Udało nam się zebrać doskonały zespół, w którym kompetencje poszczególnych członków świetnie się uzupełniają. Początek działania jest bardzo obiecujący, w szybkim czasie udało nam się zawiązać współprace z ciekawymi klientami. Jeżeli zdołamy utrzymać obecne tempo, to wkrótce naszym problemem będzie skalowanie biznesu – cieszy się prezes zarządu Bartek Tyrawski.
 
W przeszłości Tyrawski przez 10 lat pracował w Grupie ZPR Media. W latach 2014-18 pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Promotor United Entertainment. Wcześniej był dyrektorem produkcji w Promotorze, dyrektorem promocji Radia Wawa oraz dyrektorem komunikacji marketingowej w spółce Time.
Odpowiadał za organizację i produkcję Eska Music Awards, a także za realizację takich eventów jak: Jubileuszowa Gala - 25 lat Disco Polo, Gala 25-lecia „Super Expressu”, czy kolejne edycje Polo TV Hit Festival. Organizował także trasy koncertowe z cyklu Letnia Scena Eski, Wawa Live, Hity na Czasie, Letnia Trasa Polo 2014.
 
W zarządzie Trzy znajduje się także Leszek Dudek odpowiedzialny między innymi za treści i dział digital marketingu. Wcześniej Dudek przez 10 lat pracował w mediach jako scenarzysta telewizyjny, dziennikarz, felietonista i copywriter. Stanowisko dyrektora kreatywnego w Trzy zostało powierzone znanemu autorowi tekstów, muzykowi Patrykowi Kumorowi.
– Przed nami wiele pracy, ale dostrzegliśmy pewne luki na rynku i zamierzamy skutecznie je wypełnić oraz dołączyć do czołówki krajowych agencji – zapewnia Patryk Kumór.
23 maj 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.