Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

MeetingPlanner.pl zaprasza na MP Fast Date® w Digital Knowledge Village

Pierwsze po wakacjach biznesowo-merytoryczne spotkanie branży z cyklu MP Fast Date® odbędzie się 6 września w Digital Knowledge Village w Warszawie. Wydarzenie będzie okazją do budowania relacji biznesowych, zdobycia wiedzy i inspiracji w obszarze event marketingu.

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego, których celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking. Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meeting plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń.
Portal MeetingPlanner.pl zaprasza do udziału w MP Fast Date® organizatorów eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń.

W programie wydarzenia, z racji tego że odbywa się ono w Digital Knowledge Village, jest także warsztat poświęcony narzędziom digitalowym i możliwości ich zastosowania w event marketingu. Warsztat „Efektywnie i efektownie – jak tworzyć digital experience w branży eventowej” dostarczy odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: co w praktyce oznacza digital experience, w jaki sposób w świecie eventowym budować strategię łączenia offline i online i jak planować takie działania, jak skutecznie budować zasięg wydarzenia w oparciu ro związania digitalowe, a także zwiększyć jego atrakcyjność, wreszcie jak przygotować transmisję z wydarzenia i kiedy warto w nią inwestować. Szkolenie poprowadzi Piotr Maczuga, który kieruje Digital Knowledge Lab – studiem produkcji multimedialnych treści edukacyjnych, działającym w ramach Digital Knowledge Village.

Kolejną propozycją, która ma dostarczyć inspiracji m.in. w obszarze budowania relacji z klientem, jest przedstawienie z cyklu Mentoring Theater przygotowane przez Milczarek Bukowski Trio. Dariusz Milczarek i Michał Bukowski zaprezentują fragment swojego najnowszego spektaklu „Rzecz o sprzedaży, czyli słów kilka o...”. Jest to historia drogi od zwątpienia, rutyny i porażek do przebudzenia się, pasji i wygrywania. Sesja pokazuje historię spotkań pomiędzy sprzedawcą, a doświadczonym „Master Mentorem”, który próbuje skierować tego pierwszego na właściwą ścieżkę działania. Ukazane zostają pułapki, zmylenia i gry, w które gramy jako handlowcy z klientami.
Spektakl pokazuje cały proces dochodzenia do kunsztu w wydobywaniu się z plątaniny kłamstw i zwodów. Wskazuje drogę naturalnej skuteczności, którą każdy z nas w sobie posiada.
Mentoring Theater to unikalna i nowatorska formuła osobistej edukacji osadzona w przestrzeni teatru. Doświadczeni mentorzy / aktorzy biorą udział w inscenizacji, w której poruszane są istotne zagadnienia merytoryczne związane z codziennym życiem zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Podczas tej edycji MP Fast Date® premierowo zaprezentujemy film podsumowujący finał siódmej edycji MP Power Awards® oraz wernisaż portretów i wideoportretów laureatów konkursu autorstwa Szymona Kobusińskiego.

Pożegnamy wakacje i otworzymy kolejny eventowy sezon networkingiem na najbardziej wakacyjnej przestrzeni Digital Knowledge Village – Sundecku.

Meeting plannerów spoza Warszawy zapraszamy do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted, w którym gwarantujemy transport i nocleg w nowo otwartym hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów.

MP Fast Date® organizowany jest w partnerstwie z Digital Knowledge Village, Rent Design, Polską Grupą Cateringową oraz PHOTOholic.pl.
www.fastdate.meetingplanner.pl

13 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.