Michał Atlas, Tomasz Dworak i Krzysztof Kamiński startują z nową agencją

Zespół agencji FIRE!. fot. Mateusz Czech
Na zdjęciu: Zespół agencji FIRE!. fot. Mateusz Czech

Michał Atlas i Tomasz Dworak, związani ostatnio z agencję eventową Brave, połączyli siły z Krzysztofem Kamińskim i jego Focus Event, tworząc firmę Fire!.

Jak informują założyciele agencji: w FIRE! doświadczenie w klasycznym zarządzaniu projektami eventowymi i digitalowymi spotyka się ze znacznie szerszym, wykraczającym poza klasyczne działania podejściem do budowania relacji z marką i angażowania odbiorców. – Zawsze wyróżniała nas koncentracja na potrzebach klienta i marki, poszukiwanie najbardziej kreatywnych rozwiązań i długofalowe myślenie. Teraz chcemy wykorzystać te atuty we własnej agencji – mówi Michał Atlas, partner zarządzający Fire!, który odpowiada również za rozwój firmy.
Atlas i Dworak, współpracują ze sobą od lat, w 2015 r. stworzyli agencję Brave, którą jako dyrektorzy zrządzający współprowadzili do maja 2020 roku.

– Fire! budujemy wspólnie z najbardziej wszechstronnym producentem w branży, jakim bez wątpienia jest Krzysiek Kamiński. Strategiczne połączenie eventów z digitalem wspiera m.in. Marek Zawada, który posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w dużych agencjach eventowych, digitalowych i grupach mediowych. Skompletowaliśmy fantastyczny, 12-osobowy zespół sprawdzonych i doświadczonych ekspertów, którzy myślą nieszablonowo i działają odważnie. Jako Fire! wkraczamy na scenę z jeszcze większą siłą rażenia – zapowiada Atlas.

Tomasz Dworak, specjalizujący się w zarządzaniu agencją, kreacją i relacjami z klientami, w Fire! skupia się na budowaniu działu Client Service. Krzysztof Kamiński partner Fire! jest odpowiedzialny za produkcję i stage design. Paweł Matyja, jako partner FIRE! odpowiada za kreację oraz strategiczne podejście w nowych projektach. W duecie kreatywnym ponownie spotyka się z Markiem Puksztą, który pełni rolę art directora. Za obszar digital excitement odpowiada Marek Zawada, były członek zarządu agencji interaktywnej 180heartbeats + Jung v. Matt. Jacek Łapieniecki, który przez dwie dekady pracował na stanowiskach managerskich w Grupie Żywiec, jako partner agencji, zarządza obszarem dostawców i podwykonawców oraz zajmuje się procesem zakupowym. W zarządzie Fire! Sp. z o.o. zasiada Anna Jarosz.

–  Łączy nas to, że chcemy tworzyć emocje, którymi można się dzielić – zarówno w świecie rzeczywistym, jak i w wirtualnym. Jesteśmy przekonani, że to stanie się znakiem rozpoznawczym Fire! – podkreślają wspólnie Matyja i Zawada.

– To idealny moment dla FIRE! Wchodzimy w nowy etap rozwoju rynku, który przez ostatnie dwa lata przeszedł dużą transformację. Zawsze działaliśmy odważnie, często pod prąd, dlatego nasze realizacje wielokrotnie doceniane były przez odbiorców i nagradzane przez branżę. Skutecznie łączymy najbardziej kreatywne rozwiązania i możliwości technologiczne ze strategicznym myśleniem o marce i jej otoczeniu. A właśnie to jest teraz markom potrzebne. Nie mam wątpliwości, że w Fire! suma naszych doświadczeń pomoże wielu firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości i przełoży się na fantastyczne rezultaty biznesowe – podsumowuje Kamiński.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt