MP MICE Tour®: Spacerkiem po Warszawie

Warszawa, fot. Bartko Dębkowski, Kreatyw Media
Na zdjęciu: Warszawa, fot. Bartko Dębkowski, Kreatyw Media

Zespół hotelu Holiday Inn Express Warsaw Mokotow oraz MeetingPlanner.pl zapraszają planistów wydarzeń do udziału w wizycie studyjnej z cyklu MP MICE Tour® w Warszawie.

Celem MP MICE Tour®: Spacerkiem po Warszawie jest sprawdzenie ofert hoteli i obiektów eventowych stolicy pod kątem branży MICE i turystycznej, ale także prezentacja Warszawy, wychodząca poza ścieżki klasycznego zwiedzania. Wizyta odbędzie się w dniach 9 – 11 września 2021.

W programie
Założeniem organizatorów było takie skonstruowanie programu, by bez pośpiechu i napięcia, a w poszukiwaniu inspiracji pokazać warszawski Mokotów z jego poprzemysłową – dzisiaj określaną jako biznesową – częścią.

Uczestników MP MICE Tour® będzie gościł Holiday Inn Express Warsaw – Mokotow. W programie wizyty oprócz spacerów z kawą w ręku po Warszawie z Warsaw Coffee Tour zaplanowano m.in. wieczór integracyjny na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, obiad w Grand Sheraton Warsaw, wizytę na Stadionie Legii Warszawa czy piknik w Pałacu w Wilanowie.  

Warunki udziału
Wyjazd przeznaczony jest dla zaproszonych przez organizatorów przedstawicieli agencji eventowych i incentive travel, biur podróży, DMC, PCO, firm szkoleniowych oraz meeting plannerów korporacyjnych z całej Polski, również z Warszawy. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie (planistom spoza Warszawy – dwa noclegi, planistomi z Warszawy – jeden nocleg), wyżywienie i transfery autokarem po Warszawie zgodnie z programem. Dojazd do Warszawy we własnym zakresie.
Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, udział w wydarzeniu wymaga potwierdzenia przez organizatora.

Szczegóły MP MICE Tour®: Spacerkiem po Warszawie >>>
Rejestracja >>>

Zobacz ostatnie wizyty studyjne z cyklu MP MICE Tour®

MP MICE Tour® Łódź 2021: kolejna odsłona nieodkrytego miasta >>>
MP MICE Tour®: Nowe spojrzenie na Kraków >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt