MP MICE Tour®: Katowice sercem regionu

Katowice: Nikiszowiec. fot.  Marcin Faliński
Na zdjęciu: Katowice: Nikiszowiec. fot. Marcin Faliński

MeetingPlanner.pl i Katowice Convention Bureau zapraszają organizatorów wydarzeń do udziału w kolejnej edycji wyjazdu studyjnego MP MICE Tour®, która odbędzie się w dniach 10 – 11 czerwca. Oparty na smakach stolicy Górnego Śląska program pozwoli na poznanie eventowych miejsc i scenariuszy.

Poprzemysłowe Katowice, dzięki licznym rewitalizacjom oferują wiele oryginalnych przestrzeni eventowych m.in. w hutach czy kopalniach. Jednym z takich obiektów jest Walcownia Cynku – muzeum hutnictwa cynku, w którym można poznać historię i efekty przerobu cynku, ale jednoczenie największa w Polsce postindustrialna hala, w której zorganizować można konferencję czy premierę produktu.
Dużą część programu tegorocznej wizyty w Katowicach wypełni śląska regionalna kuchnia –  która sama w sobie może stanowić temat spotkania – ale w różnych odsłonach. Uczestnicy m.in. wezmą udział w warsztatach w studiu kulinarnym „Pracownia Smaku Jolanta Kleser”, gdzie pod okiem uczestniczki Masterchefa, i skosztują śląskich potraw w Restauracji Zacisze posiadającej certyfikat Śląskie Smaki.
Eventowa unikalność stolicy Górnego Śląska wynika w dużej mierze z połączenia tradycji i nowoczesnymi rozwiązaniami – czego wyrazem jest m.in. siedziba Narodowej Orkiestry Polskiego Radia – miejscu na wskroś nowoczesnym, ale czerpiącym z bogatej tradycji i kultury regionu. Spacer po Nikiszowcu pozwoli z kolei niemal przenieść się w czasie i dosłownie czerpać z historii życia w tym mieście.
Uczestników wyjazdu studyjnego gościł będzie czterogwiazdkowy Rezydencja Luxury Hotel, gdzie zaplanowano również uroczystą kolację i „Bal branży eventowej”.
Górny Śląsk to też bogata oferta usług eventowych – poszukamy więc najlepszych lokalnych rozwiązań i połączymy tradycyjne śląskie klimaty z nowoczesną ofertą dostosowaną do potrzeb branży.

Kolejny MP MICE Tour® do Katowic odbędzie się w dniach 10 – 11 czerwca. Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia.
Szczegóły: www.micetour.meetingplanner.pl
REJESTRACJA >>>

Zobacz MP MICE Tour® Katowice 2021 >>>
Zobacz MP MICE Tour® Katowice 2020 >>>
Zobacz MP MICE Tour® Śląsk 2019 >>>

MP MICE Tour® to wizyta studyjna, której celem jest inspekcja przez planistów spotkań infrastruktury eventowej danego obiektu, grupy obiektów, miasta, bądź regionu oraz zapoznanie się z lokalnymi usługodawcami, a także nawiązanie relacji z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż i marketing miejsc i usług. Organizatorem wizyty jest MeetingPlanner.pl.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl