Rio Love Story nowym partnerem Polhotrep

W marca Polhotrep rozpoczęło współpracę z DMC w Brazylii – Rio Love Story.
 
Rio Love Story zajmuje się programami MICE, ale jest również tour operatorem organizującym programy dla grup turystycznych i turystów indywidulanych. – Gwarantujemy zdecydowane zaangażowanie przy realizacji podróży i jesteśmy znani z indywidualnego podejścia, kochamy to, co robimy oraz zapewniamy wysoką jakość usług – zapewniają przedstawiciele biura.
 
Założycielem i CEO Rio Love Story jest Tavi Noren. Wcześniej przez 16 lat pracował dla giganta telekomunikacyjnego Ericsson w 15 krajach, zanim w 2011 roku zdecydował się wrócić do Rio de Janeiro, aby realizować swoją prawdziwą pasję, jaką jest turystyka. Funkcję dyrektora MICE pełnie Marcos Xavier. Urodził się i wychował w Rio de Janeiro, gdzie od ponad 35 lat zajmuje się turystyką. Od 30 lat koncentruje się na szytych na miarę programach MICE w Brazylii, dla małych i dużych firm z całego świata.
 
Tym samym Rio Love Story dołączyło do programu programu „Care and Give”, do którego należą obecnie: Eventivos (Portugalia), Rigo Malta DMC (Malta), Sassy Events International (Cypr, Grecja), Asian Trails (Tajlandia, Kambodża, Laos, Mjanma, Malezja, Wietnam, Hongkong, Chiny, Indonezja, Singapur), Gulf Dunes (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman), RebranD Croatia (Chorwacja), Grata DMC (Armenia, Azerbejdżan, Gruzja), Classic Journeys Africa (Kenia, Tanzania), Rio Love Story (Brazylia).

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl