Chmielna 73 Event Center – oferta dla organizatorów wydarzeń

Chmielna 73 to nowoczesne przestrzenie eventowe w samym centrum Warszawy, mieszczące się w Varco Place, w budynku Kampusu Innowacji. Operatorem centrum jest Fundacja Venture Cafe Warsaw, która wspólnie z Cambridge Innovation Center inwestuje w rozwój ekosystemu innowacji.

W centrum eventowym Chmielna 73 można organizować konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe czy wydarzenia kulturalne oraz korzystać z przestrzeni coworkingowych i sal na kameralne warsztaty. To bardzo dobre miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią jakość i twórczą atmosferę – działalność Fundacji Venture Cafe Warsaw i CIC Warsaw to wiele projektów, przede wszystkim kierowanych na rozwój, innowację i współpracę. Prowadzący Chmielną 73 zespół stawia na współpracę zarówno z firmami o ugruntowanej pozycji, jak i startupami czy osobami ze świata kultury i sztuki.

Do dyspozycji organizatorów wydarzeń Chmielna 73 oddaje ponad 1000 mkw. przestrzeni foyer (nazywanego District Hall). W przestrzeni z widokiem na patio budynku można zorganizować przyjęcie dla 500 osób. District Hall posiada własną scenę, strefowe nagłośnienie, kilka telewizorów oraz własny bar. Przestrzeń tę można zaaranżować na wiele różnych sposobów.

District Hall

Największą salą eventową o powierzchni 300 mkw., mieszczącą podczas wydarzenia 250 osób w ustawieniu teatralnym jest Hall. Można ją podzielić na trzy mniejsze moduły za pomocą półautomatycznego systemu ścian przesuwnych. Wewnętrzne drzwi i ścianki, po których można pisać markerami, dają olbrzymie możliwości tworzenia różnych aranżacji na potrzeby warsztatów. W tej sali sufit został powiększony o ponad metr (do wysokości prawie 5 m), co pozwala na zamontowanie systemu kamer, czy dodatkowego oświetlenia lub ściany typu LED.


Hall 1, 2, 3

Stylizowana na przestrzeń garażu sala Garage sprawdzi się zarówno podczas warsztatów, kreatywnych szkoleń lub pracy projektowej zespołu. Zaprojektowany specjalnie to takich celów system na ścianach pozwala na personalizację sali lub wieszanie różnych prac uczestników. Projektor może rzucać obraz bezpośrednio na tablicę suchościeralną, co na przykład może wspomóc notowanie podczas burzy mózgów. W tej sali w teatralnym ustawieniu krzeseł w spotkaniu może wziąć udział 60 osób.


Sala Garage

Living Room Chmielnej 73 to przestrzeń stylizowana na elitarny klub, wyposażona w designerskie meble m.in. Vitra. Posiada dwie sceny, prezentacyjną z ekranami oraz, co bardzo ciekawe, scenę do prowadzenia debat przy okrągłym stole. Sala posiada dostęp do wewnętrznego pełnowymiarowego baru, znajduje się tuż obok pomieszczeń restauracji oraz trzech mniejszych sal – design, research i strategy. W Living Roomie można zorganizować spotkanie dla 70 osób w ustawieniu teatralnym.


Living Room

Wspomniane Design Room (20 miejsc w ust. teatralnym), Research Room (20 miejsc w ust. teatralnym) i Strategy Room (12 miejsc w układzie „U”) to sale przygotowane do kreatywnych spotkań. Pierwszy pokój w szczególności nada się do warsztatów typu design thinking. Strategy Room to sala idealna do prowadzenia dyskusji i spotkań strategicznych. Wbudowany w stół telewizor pozwala na kreatywną pracę wielu osób. Dzięki systemowi wideokonferencyjnemu możliwe jest dołączenie kolejnych uczestników i wyświetlenie ich na telewizorze umieszczonym na ścianie. Stylizowany na czytelnię Research Room, to pokój, w którym można zorganizować zarówno spotkanie kreatywne, jak i sesję nagraniową.


Design Room


Strategy Room

Chmielna 73 oferuje także sale na spotkania bardzo kameralnych grup. W sali University usiądzie osiem osób, a w stylizowanej na stację metra sali Station – cztery, przy okrągłym stole.

Sala Station

W ramach centrum eventowego Chmielna 73 działa pełnowymiarowe studio nagrań audio i wideo. Operatorem technologicznym studia jest Kuźniar Media. Można nagrać tam zarówno podcast, jak i przygotować treści wideo.


Studio

Jednym z unikatowych elementów Chmielnej 73 jest taras na 21 piętrze jednej z wież Varso. Poza sezonem zimowym możliwa jest tam organizacja kameralnych wydarzeń. W obiekcie funkcjonuje także restauracja, w której można zorganizować śniadanie biznesowe czy kolację dla 60 osób. Wieczorami i w weekendy można ją wynająć na wyłączność.

Zobacz też: Chmielna 73: centrum eventowe w ekosystemie innowacji. Relacja z otwarcia >>>
Zobacz Chmielna 73 Events Center w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

www.chmielna73.org

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl