Hotel Crystal Mountain – kryształ w Beskidach

W cyklu „Poznaj Górskie Resorty! Ludzie, oferta, niespodzianka” przedstawiamy pięciogwiazdkowy Hotel Crystal Mountain w Wiśle.
 
HOTEL CRYSTAL MOUNTAIN: LUDZIE
 
Łukasz MączkaŁukasz Mączka
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

email: Konferencje@crystal-mountain.pl
 
Zakres moich obowiązków: Koordynuję pracę zespołu sprzedażowego, czuwam nad najważniejszymi realizacjami, wspieram obsługę kluczowych klientów, a także reprezentuję hotel na większości wydarzeń branżowych w Polsce i za granicą.
Jestem managerem trzech działów: działu rezerwacji indywidualnej, marketingu oraz sprzedaży grupowej MICE. To prawie 20 cudownych, zaangażowanych osób, z którymi w ramię w ramię dbam o to, aby nasze portfolio eventów rosło, a Goście indywidualni chętnie powracali. Hospitality mam we krwi i właśnie tym zajmuję się w pracy – gościnnością.
 
Gdybym był gościem naszego hotelu to, jak tradycja nakazuje, zrobiłbym sobie zdjęcie na balkonie.
 
Wydarzenie, które chciałbym zorganizować, to muzyczny festiwal – mamy tyle przestrzeni w hotelu, że oczyma wyobraźni widzę kilka scen z widokiem na Beskidy w różnych miejscach w obiekcie.
 
Największe wyzwanie, z jakim przyszło mi się zmierzyć, to poszukiwanie rozwiązań dla grup, które są za duże na naszą sale konferencyjną.
 
HOTEL CRYSTAL MOUNTAIN: OFERTA
Liczba pokojów i apartamentów: 491
Liczba miejsc noclegowych: 1300
Liczba miejsc konferencyjnych: 800
Liczba sal konferencyjnych lub przestrzeni możliwych do adaptacji pod spotkania biznesowe: 11
Restauracje i bary: 4 – Restauracja Crystal, Restauracja Panorama, Lobby Bar, Pool Bar
Fitness, spa, welness

  • Sala fitness wyposażona w najwyższej jakości sprzęt renomowanej firmy Technogym. Znajdziemy tam szeroki wybór sprzętu do ćwiczeń od bieżni przez rowerki po sprzęty wielofunkcyjne. Czynna całą dobę.
  • SPA Dr Irena Eris Beauty Partner, w którym mieści się 10 gabinetów SPA. Zabiegi oferowane przez SPA obejmują pielęgnację twarzy, szyi, dekoltu i okolic oczu, oczyszczające i złuszczające zabiegi pielęgnacyjne dla ciała, dłoni i stóp, masaże, zabiegi dedykowane kobietom w ciąży oraz specjalne pakiety dla mężczyzn.
  • Aquapark Blue Lagoon to kompleks, w którego skład wchodzi basen pływacki, spa i rekreacyjny, strefa dla dzieci, wanny jacuzzi oraz widokowa strefa relaksu. Znajdują się tu basen zewnętrzny typu infinity oraz basen tylko dla dorosłych – Black Pool.
  • Sauny – prywatna przestrzeń, przeznaczona dla Gości w wieku powyżej 16 lat. W hotelu znajduje się 7 saun w tym sauna infrared, parowa, sucha.

 
HOTEL CRYSTAL MOUNTAIN: NIESPODZIANKA
Co cię zaskoczy w naszym hotelu, czego się zupełnie nie spodziewasz? Jest tego dużo! Przykłady – Kids Club, Game Room, plaża dla piesków, wypożyczalnia nart i rowerów...
Na pewno będzie to widok – każdy pokój z widokiem na panoramę Beskidów, ale także pokoje z 5 balkonami czy piętro wyłącznie dla zwierząt. Możliwość organizacji bankietu nawet na podziemnym parkingu też jest niespodzianką dla organizatorów.
 
Hotel Crystal Mountain
ul. Bukowa 19A, 43-460 Wisła
tel. +48 33 44 34 800
email: rezerwacja@crystal-mountain.pl
www.crystal-mountain.pl

Zobacz też: Górskie Resorty – wyjątkowe obiekty, nie tylko w górach >>>

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl