Linea Mare, czyli Górskie Resorty nad Bałtykiem

W cyklu „Poznaj Górskie Resorty! Ludzie, oferta, niespodzianka” przedstawiamy pięciogwiazdkowy Linea Mare w Pobierowie.
 
LINEA MARE: LUDZIE
 
Magdalena Wilczewska
Specjalistka ds. Rezerwacji & MICE

nr tel. 881 005 719
konferencje@lineamare.pl

Zakres obowiązków: Magdalena zapewnia profesjonalną organizację wydarzeń biznesowych w naszym hotelu. Analizuje potrzeby Klientów, dostosowując ofertę pod ich wymagania. Aktywnie pozyskuje nowych kontrahentów z branży MICE oraz buduje trwałe relacje biznesowe. Nadzoruje przebieg każdego eventu - od koncepcji po realizację, gwarantując najwyższy poziom obsługi. Sumiennie koordynuje wszelkie przygotowania, dbając o sprawny przebieg imprez. Jej zaangażowanie i doświadczenie zapewniają pełen profesjonalizm oraz niezapomniane wrażenia dla organizatorów i uczestników.
 
Gdybym była gościem naszego hotelu, na pewno zrelaksowałabym się w strefie spa. Wieczorem rozkoszowałabym się smakami kuchni bałtyckiej w hotelowej restauracji, a po pysznej kolacji wybrałabym się na spacer jedną z najczystszych i najpiękniejszych plaż w Polsce.
 
Wydarzenie, które chciałabym zorganizować, to wyjątkowe, tematyczne wydarzenie motywacyjno-szkoleniowe. Skoncentrowany, 2-3 dniowy program szkoleniowo-integracyjny dla kadry menedżerskiej dużej korporacji. Oprócz atrakcyjnego programu merytorycznego, mogłabym zadbać o niekonwencjonalną oprawę i aktywności poza salami konferencyjnymi, sprzyjające budowaniu zespołu i motywacji uczestników.
 
Największe wyzwanie, z jakim przyszło mi się zmierzyć, to stworzenie unikatowej niszy, która stałaby się naszym wyróżnikiem. Pod wpływem badania potrzeb rynku oraz burzy mózgów powstała koncepcja ofertowania sprzedaży szkoleń na plaży oraz możliwości przyjazdu na szkolenie z pupilami, co wpisuje się w szerszą politykę hotelu i autorski program, o którym można więcej przeczytać TUTAJ
 
LINEA MARE: OFERTA
Liczba pokojów i apartamentów: 117 pokojów 5* oraz 116 rodzinnych apartamentów
Liczba miejsc noclegowych: ok. 500
Liczba miejsc konferencyjnych: 140 os. w ustawieniu teatralnym, 70 os. w ustawieniu bankietowym
Liczba sal konferencyjnych lub przestrzeni możliwych do adaptacji pod spotkania biznesowe: 4

Restauracje i bary
W hotelu działa restauracja Albero, która oferuje autentyczne smaki Włoch, przygotowane z najwyższej jakości składników, oraz bałtyckie specjały. Goście Linea Mare mogą odwiedzić Lobby Bar z widokiem na basen zewnętrzny i tereny zielone.
 
Fitness, spa, welness i basen
Strefa wellness obejmuje basen zewnętrzny i wewnętrzny, strefę saun (rodzinna, infrared, sucha, parowa), jacuzzi, siłownię oraz Salon Dr Irena Eris Beauty Partner z 9 gabinetami.
 
LINEA MARE: NIESPODZIANKA
Co cię zaskoczy w naszym hotelu, czego się zupełnie nie spodziewasz.
Hotel Linea Mare dysponuje podgrzewanym basenem zewnętrznym, który dzięki specjalnej bryle architektonicznej jest osłonięty od wiatru, co umożliwia korzystanie z niego od maja do końca września.
Linea Mare to hotel w pełni przyjazny zwierzętom, który działa z troską o dobrostan zwierząt oraz komfort ich opiekunów. W ramach autorskiego programu „4 Łapy” przygotowano szereg udogodnień dla gości podróżujących z psami.
 
Linea Mare
Borka 6, 72-346 Pobierowo
tel. +48 91 387 10 40
email: konferencje@lineamare.pl
www.lineamare.pl

Zobacz też: Górskie Resorty – wyjątkowe obiekty, nie tylko w górach >>>

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl