Nowi dyrektorzy w Grupie Orbis

od lewej: Wojciech Kęsik (Novotel Warszawa Centrum), Milena Kozik (Mercure Wrocław Centrum) i Maciej Kubaj (Novotel Warszawa Airport). fot. Grupa Orbis
Na zdjęciu: od lewej: Wojciech Kęsik (Novotel Warszawa Centrum), Milena Kozik (Mercure Wrocław Centrum) i Maciej Kubaj (Novotel Warszawa Airport). fot. Grupa Orbis

Hotele Novotel Warszawa Centrum, Novotel Warszawa Airport i Mercure Wrocław Centrum należące do Grupy Orbis mają nowych dyrektorów. Obiektami zarządza Accor.

Wojciech Kęsik od 15 września będzie pełnił funkcję dyrektora hotelu Novotel Warszawa Centrum. Ostatnio pełnił tę samą funkcję w hotelu Novotel Warszawa Airport. Wojciech Kęsik rozpoczął karierę zawodową w Grupie Orbis 28 lat temu w dziale recepcji w dawnym hotelu Mercure Fryderyk Chopin. Rozwijając w tym czasie swoje kompetencje hotelarskie oraz menadżerskie, w 2001 roku objął stanowisko zastępcy dyrektora w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska. Od 2004 roku pracował jako dyrektor hoteli w różnych miastach w Polsce, łącznie w sześciu hotelach. Zdobywał również doświadczenie jako dyrektor regionalny. Brał udział w międzynarodowym programie liderskim Vivier w Grupie Accor. Lubi spędzać wolny czas z rodziną, a jego hobby to narciarstwo i jazda na rowerze. Wojciech Kęsik przejmie stanowisko po Przemysławie Orchowiczu, który zdecydował o podjęciu nowej ścieżki zawodowej poza Grupą.
Zobacz Novotel Warszawa Centrum w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Milena Kozik przejęła stery w Mercure Wrocław Centrum. Dotychczas pełniła rolę dyrektora operacyjnego w combo hoteli ibis i Novotel Łódź Centrum. Pierwszego września br. obejmie stanowisko dyrektora hotelu Mercure Wrocław Centrum. Do Grupy dołączyła prawie 10 lat temu, pełniąc w tym czasie z sukcesem role: zastępcy dyrektora w hotelu ibis budget Toruń Centrum, dyrektora hotelu ibis budget Wrocław Południe, dyrektora hotelu ibis Łódź Centrum i pełniącej obowiązki dyrektora hotelu Novotel Łódź Centrum. Uczestniczyła w różnych projektach, takich jak Guest Experience & Bathroom UX, Heartist Pioneers Group czy T&C Committee. Jej hobby to kinematografia i sztuka współczesna.
Milena Kozik przejmie nowe stanowisko po Iwonie Janosiewicz, która rozpoczyna kolejny etap w karierze poza Grupą Orbis.
Zobacz Mercure Wrocław Centrum w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Marcin Kubuj obejmie stanowisko dyrektora hotelu Novotel Warszawa Airport. Dotychczas był dyrektorem hoteli combo ibis Styles Warszawa Centrum i ibis budget Warszawa Centrum. Dołączył do Grupy Orbis 20 lat temu jako pracownik recepcji w hotelu ibis Warszawa Centrum. W latach 2011–2013 pracował jako dyrektor hotelu ibis budget Warszawa Centrum. Następnym krokiem w jego karierze było kierowanie hotelem ibis Warszawa Ostrobramska. W 2018 roku objął stanowisko dyrektora hoteli ibis Styles Warszawa Centrum i ibis budget Warszawa Centrum. Marcin Kubuj ukończył Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim (kierunek Międzynarodowe Zarządzanie Hotelami). Marcin jest również absolwentem programu rozwojowego Top Talent Program w Grupie Accor. Był również członkiem Orbis Shadow Committee. Interesuje się parapsychologią, a w wolnym czasie uprawia snorkeling, wędkarstwo i strzelectwo sportowe.
Zobacz Novotel Warszawa Airport w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Zobacz też Zmiany w zarządzie Orbisu, Dominik Sołtysik na czele >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt