Elżbieta Nitsze nowym prezesem Belvedere Gourmet Group

Elżbieta Nitsze, prezes zarządu Belvedere Gourmet Group
Na zdjęciu: Elżbieta Nitsze, prezes zarządu Belvedere Gourmet Group

Elżbieta Nitsze objęła stanowisko prezesa zarządu w Grupie Belvedere. Ostatnio pełniła funkcję dyrektor generalnej warszawskiego Airport Hotel Okęcie.

Od sierpnia tego roku Elżbieta Nitsze zarządza Belvedere Gourmet Group, którą tworzą obecnie trzy marki: Restauracja Belvedere, Belvedere Catering by Design oraz Mój Prywatny Kucharz.

Z branżą horeca Elżbieta Nitsze związna jest od ponad 20 lat. Pierwsze kroki stawiała w hotelu Airport Hotel Okęcie, najpierw jako pracownik działu handlowego, później obejmując na ponad dwa lata stanowisko dyrektor generalnej. Wróciła do tego obiektu w 2014 roku i jako dyrektor generalna z sukcesem zmierzyła się z wyzwaniem wprowadzenia obiektu ponownie na rynek hoteli klasy premium, po jego rozbudowie i modernizacji. Przeprowadziła w nim restrukturyzację procesową. Całokształt jej działań przyczynił się do wzrostu popularności obiektu zarówno wśród zarówno gości indywidualnych, jak i organizatorów konferencji. Obiekt zdobył m.in. nagrodę MP Power Award 2017 w kategorii Biznes Venue.
Wcześniej przez sześć lat związana była z siecią hoteli Elbest Hotels: jako dyrektor generalny nowego czterogwiazdkowego Hotelu Krynica w Krynicy-Zdroju oraz jako dyrektor sprzedaży i marketingu całej sieci hotelowej. Pracowała też między innymi w Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers. Prowadzi własną działalność konsultingową i szkoleniową w obszarze hotelarstwa.

Elżbieta Nitsze jest absolwentką szkoły hotelarskiej w Wiśle. Studiowała zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej. W roku 2017 ukończyła General Managers Program organizowany przez Cornell's School of Hotel Administration przy Cornell Univeristy. SHA jako jedyna uczelnia hotelarska ma akredytację AACSB, a organizowany przez nią GMP jest jedynym programem hotelarskim wśród programów uniwersyteckich w Ivy League. Od 2019 jest również członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menedżerów Hotelowych (European Hotel Managers Association). Od początku roku 2020 dodatkowo pełni funkcję dyrektora regionalnej Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego dla województwa mazowieckiego.

Od ponad 10 lat jako trener dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z hotelarzami i inwestorami w ramach szkoleń w Akademii Hotelarza. Jest autorką wielu artykułów na łamach prasy branżowej, w tym wielu o skutecznej sprzedaży i efektywnym zarządzaniu. Aktywnie uczestniczy w życiu branży m.in. poprzez wystąpienia w czasie konferencji, moderator paneli dyskusyjnych nt. wyzwań hotelarstwa. Na co dzień koncentruje się na wdrażaniu nowoczesnych konceptów Total Customer Experience, Komunikacji Nieantagonizującej oraz Inżynierii Sprzedaży Transformacyjnej w tej branży, a także w realizacji konceptów zarządzania systemowego w operacyjnym funkcjonowaniu dużych organizacji. Aktywnie wspiera projekty CSR, jest m.in. współpomysłodawcą i współorganizatorem akcji Hotel Super Hero – wydarzenia cyklicznego, podczas którego hotelarze zbierają pieniądze na rzecz fundacji SOS Wioski Dziecięce. Jej zaangażowanie oraz nowoczesne podejście do zarządzania zostało uhonorowane tytułem „Dyrektor Generalny hotelu niezależnego” w konkursie Hotelarz Roku 2015, organizowanym przez „Hotelarza” i Horwath HTL.

Zobacz też: Belvedere Catering by Design z nową ofertą: wellbeing podczas wydarzeń >>>

Zobacz Restaurację Belvedere w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt