Novotel Warszawa Centrum rozbudowuje zespół

Kristina Matulevičienė, deputy general manager, Paulina Skudlarz, senior sales manager w Novotel Warszawa Centrum
Na zdjęciu: Kristina Matulevičienė, deputy general manager, Paulina Skudlarz, senior sales manager w Novotel Warszawa Centrum

Do zespołu Novotel Warszawa Centrum dołącza Kristina Matulevičienė na stanowisku deputy general manager, a Paulina Skudlarz na pozycji senior sales manager będzie zajmowała się również sektorem MICE.

Kristina Matulevičienė posiada na swoim koncie ponad 20 lat doświadczenia w branży turystycznej i hotelarskiej, które zdobywała na Litwie i w Polsce. Pełniła funkcje managerskie w obszarze aperations & sales. Dzięki talentowi do zarządzania połączonemu z entuzjazmem w jednoczeniu zespołów, awansowała na stanowisko managerskie w Novotel Warszawa Centrum.
Pierwsze kroki w hotelarstwie Kristina stawiała w Wilnie, gdzie w hotelu Novotel Vilnus Centre pełniła funkcję sales & marketing manager. Do jej zadań należał nadzór uroczystości związanych z otwarciem hotelu, a także tworzenie strategii sprzedażowych dla obiektu. Później w Apvalaus Stalo Klubas awansowała na pozycję sales & marketing directora. Jednak krótko po tym powróciła do wileńskiego Novotela, gdzie pełniła funkcję managera, nadzorując pracę zespołów Front Office, Reservations i Housekeeping. Do jej zadań należało także kierowanie i wdrażanie strategii handlowych oraz relacje z kluczowymi klientami.
W 2012 roku dołączyła do zespołu pierwszego litewskiego hotelu marki ibis, ibis Kaunas Centre jako general manager. Przez sześciu lat budowała strategie rozwoju obiektu, wprowadzając w tym czasie najwyższe standardy obsługi i guest experience. W 2017 roku przeprowadziła się do Polski, gdzie zasiliła zespół Mercure Gdańsk Stare Miasto na stanowisku operations manager. Doświadczenie Kristiny pozwoliło na maksymalizację wydajności, zysków i rentowności hotelu z dbałością o zadowolenie i satysfakcję gości. Co więcej, pod jej menedżerskie skrzydła wkrótce trafił ibis Gdańsk Stare Miasto sąsiadujący z Mercure Gdańsk Stare Miasto. Kristina umiejętnie połączyła zarządzanie oboma obiektami, tworząc z nich jeden, zoptymalizowany organizm. Od czerwca tego roku ma szansę sprawdzić swoje umiejętności w hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Paulina Skudlarz mimo młodego wieku posiada na swoim koncie bogate doświadczenie managerskie. Swoją karierę rozpoczęła w 2010 roku, pracując jako kelnerka w hotelowej restauracji Ibis Warszawa Centrum, gdzie po technikum hotelarskim rozwinęła swoją pasję do branży. Do Novotel Warszawa Centrum Paulina trafiła w 2013 roku, początkowo jako pracownik recepcji, później jako koordynator działu. Po niespełna roku jej zaangażowanie przyniosło awans na stanowisko kierownika działu rezerwacji, jako najmłodszy kierownik w zespole.

Od 2018 roku w Novotel Warszawa Centrum Paulina pełni obowiązki senior sales manager – pierwotnie odpowiedzialna za segment leisure group, później zwiększono zakres o zarządzania działem rezerwacji, a od marca tego roku dodatkowo o dział MICE. Ponadto w trakcie swojej kariery zdobyła certyfikat w zakresie prowadzenia szkoleń. Wśród nich znalazło się szkolenie Train the Trainers w Accademy Accor, dzięki czemu miała okazję współprowadzić szkolenia z zakresu overbookingu. Obok doświadczenia kierowniczego i zarządczego na swoim koncie Paulina ma wiele doświadczeń w zakresie revenue managementu.

Zobacz też Nowe osoby w Novotel Warszawa Centrum >>>
Zobacz Novotel Warszawa Centrum w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl