Michèle Lawley prezesem BCD Travel w Europie

Michèle Lawley, president Europe BCD Travel
Na zdjęciu: Michèle Lawley, president Europe BCD Travel

Michèle Lawley dotychczasowa senior vice president Europe BCD Travel z końcem sierpnia obejmie stanowisko president Europe.

Michèle Lawley przejmie pełną odpowiedzialność operacyjną i finansową za działania BCD w Europie, a jej zadaniem będzie zapewnienie długoterminowego i zrównoważonego rozwoju firmy w regionie. Lawley posiada ponad 35-letnie doświadczenie w branży. Pracując w BCD na różnych stanowiskach, potwierdziła swoje umiejętności w różnych obszarach, m.in. w zakresie strategii sprzedaży, zarządzania projektami czy budowania relacji. Na swoim obecnym stanowisku starszego wiceprezesa na Europę odegrała kluczową rolę w projektowaniu struktur operacyjnych i handlowych BCD w oparciu o unikalne możliwości poszczególnych rynków.

Michèle Lawley będzie podlegała przesowi i dyrektorowi wykonawczemu BCD Johnowi Snyderowi jako członek jego globalnego zespołu wykonawczego. – Michèle od wielu lat jest siłą napędową zarówno we wprowadzaniu innowacji do programów naszych klientów, jak i uzyskiwaniu efektywności naszej własnej organizacji – powiedział John Snyder. – Cieszę się, że mogę powitać ją w globalnym zespole wykonawczym BCD i jestem przekonany, że pod jej kierownictwem nasz różnorodny i złożony europejski region będzie dobrze prosperował.

Lawley przejmuje funkcję od obecnego prezesa regionu Europy Mike'a Walleya, który przejmie nowe obowiązki jako członek zarządu STAK [stichting administratiekantoor] Boron, rodzinnej firmy Johna Fentenera van Vlissingena, założyciela Grupy BCD. Walley pozostanie również na stanowisku prezesa BCD Media & Entertainment.

Zobacz też: Adam Kuna prezesem BCD Travel Polska >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl