Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Przemysław Biechowiak zarządza Hotelem Lidia Spa & Wellness

Od września Przemysław Biechowiak pełni funkcję dyrektora czterogwiazdkowego Hotelu Lidia Spa & Wellness w Darłowie, należącego do sieci Hotele Nadmorskie. Zastąpił na tym stanowisku Arletę Turkacz.

Przemysław Biechowiak wcześniej przez dwa lata pełnił funkcję dyrektora poznańskiego, trzygwiazdkowego konferencyjnego Hotelu Safir, który przeszedł w tym czasie gruntowny remont. Poprzednio do 2018 r. przez 13 lat zarządzał Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit” Sp. z o.o. wraz z trzygwiazdkowym Hotelem Akwawit (od 2007 do 2018 – jako prezes zarządu ), należącym do Harmony Polish Hotels. Był pomysłodawcą i twórcą spa, funkcjonującego w Lesznie. Przed swoją decyzją o odejściu z Hotelu Akwawit, przeprowadził gruntowny remont pokojów oraz sali bankietowej.

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz  Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu - Organizacji i Zarządzania Gospodarką Turystyczną i Hotelarstwem. Przemysław Biechowiak od 2012 roku jest członkiem Wielkopolskiej Komisji ds. Kategoryzacji Obiektów Hotelarskich działającej przy Marszałku Województwa.
 
Hotel Lidia Spa & Wellness w Darłowie posiada 119 pokojów i apartamentów oraz basen i salon spa.

31 sie 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.