Premiera Kia Sportage z Plej

Agencja Plej zrealizowała kolejny event dla marki KIA. Premiera nowej Kia Sportage dla klientów flotowych trwała dwa dni i wzięło w niej udział prawie 150 osób. Odbyła się w hotelu Nobu, w Warszawie.

Premiera nowej Kia Sportage była wydarzeniem jednocześnie kameralnym i spektakularnym. Event zrealizowano w stu procenyach offline i podzielono na dwa dni (16 i 17 listopada 2021), aby wszystkim gościom zapewnić komfortowe warunki i unikalne doświadczenia.

Podczas uroczystego spotkania w stołecznym hotelu Nobu, chyba nikt z uczestników eleganckiej kolacji nie spodziewał się, że w sali obok ukryte jest nowe auto. Kiedy więc goście cieszyli się potrawami z legendarnego menu Nobu, serwującego w innowacyjny sposób dania autorskiej nowoczesnej kuchni japońskiej i słuchali dźwięków skrzypiec elektrycznych i saksofonu w utworach zaaranżowanych przez duet Ladies First, czekała ich niespodzianka. Podczas show w restauracji pojawiło się auto. Nowa Kia Sportage dosłownie wjechała pomiędzy gości.

– Wszystko odbyło się w ciekawej i dopełniającej całość oprawie wizualnej. Efekty świetlne i akustyczne budowały napięcie i wyjątkowe doświadczenie. Było nowocześnie, elegancko, komfortowo i bezpiecznie – czyli dokładnie tak, jaka jest nowa Kia Sportage – przekonuje Przemek Witkowski, event development director w Plej.

Plej współpracuje z Kia Polska od roku. W styczniu 2021 agencja rozpoczęła współpracę z klientem poprzez realizację Go Online Conference 2021, podsumowującą rok 2020 oraz prezentującą plany na 2021 wraz z zakomunikowaniem rebrandingu marki. W czerwcu 2021 natomiast przez pięć dni trwała offline’owa premiera nowego samochodu elektrycznego Kia EV6.

Zobacz też Premiera Kia EV6 offline z agencją Plej >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt